Oficjalny sklep internetowy Adobe zyskał polski interfejs

Tagi:

Firma Adobe poinformowała, że istniejący sklep internetowy Adobe zyskał polski interfejs. Odtąd polscy użytkownicy oprogramowania Adobe będą mieli możliwość zakupu zarówno oprogramowania jak i subskrypcji bezpośrednio z polskiej strony Adobe.

Sklep zawiera pełną ofertę produktów desktopowych firmy Adobe. Wszystkie produkty dostępne w sklepie opisane są w języku polskim, ceny zaś podane są w Euro. Bezpośredni link do sklepu: http://store2.adobe.com/cfusion/store/html/index.cfm?store=OLS-PL

Otwarcie oficjalnego sklepu internetowego Adobe w Polsce zbiegło się w czasie z wprowadzeniem programu dla partnerów handlowych – Adobe Partner Connection Reseller Program. Program oferuje atrakcyjniejsze formy motywacji i nagradzania jego najaktywniejszych uczestników. Program wszedł w życie w krajach Unii Europejskiej i Rosji 3 października 2011 roku. Sklep internetowy Adobe skierowany jest do użytkowników domowych i małych firm, które nie potrzebują korzystać z benefitów oferowanych poprzez sprzedaż licencjonowania zbiorowego.

Już 3 października Adobe oferuje prosty i spójny system premiujący partnerów handlowych pogłębiających znajomość technologii Adobe i jednocześnie motywujący ich do promowania tych rozwiązań wśród swoich klientów. Zainteresowani partnerzy rejestrują się on-line. Chcąc uzyskać większe korzyści, przechodzą bezpłatne szkolenia internetowe, zdają egzaminy i otrzymują status Certyfikowanego Partnera Handlowego (Certified Reseller). Kolejne poziomy przewidywane przez program to Gold i Platinum.

Jednym z najatrakcyjniejszych aspektów programu jest rejestracja transakcji (Deal Registration). Umożliwia ona firmie Adobe premiowanie partnerów handlowych za starania poprzedzające podpisanie umowy z klientem. Partnerzy aktywnie starający się o zamknięcie procesu sprzedaży otrzymują prowizję, nawet jeśli kto inny zakończy transakcję. Opcja rejestracji transakcji (Deal Registration) jest dostępna dla Certyfikowanych Partnerów Handlowych (Certified Reseller) oraz partnerów handlowych z poziomu Gold i Platinum.

Autoryzowani dystrybutorzy Adobe będą mogli oferować wszystkim partnerom handlowym, którzy osiągnęli poziom Certyfikowanego Partnera Handlowego (Certified Reseller) lub wyższy, możliwość sprzedaży licencji Adobe na zasadach CLP (Kumulujący Program Licencyjny). Wzmocni to ich relacje z kluczowymi, wyspecjalizowanymi partnerami. Dystrybutorzy będą aktywnie uczestniczyć w działaniach Adobe, co umożliwi zbudowanie i rozszerzanie środowiska partnerów handlowych oraz rozwój rynku z korzyścią na wszystkich poziomach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu