Nowa odsłona Dworca Centralnego

75% lokali na Dworcu Centralnym ma już swoich najemców. Docelowo na terenie obiektu ma powstać ponad 90 lokali, a łączna powierzchnia najmu (GLA) wynosić będzie 7000 m kw. Za wynajem powierzchni handlowej na Dworcu Centralnym odpowiedzialna jest firma DTZ.

Wśród działających już punktów na Dworcu Centralnym pojawiły się: pierwsza w Warszawie Drogeria Jasmin, sklep z profesjonalnymi kosmetykami do włosów Hair&Nail, a także kawiarnie Caffe Club oraz Bon Apetit. W przyszłym tygodniu na Antresoli Zachodniej Dworca zostanie otworzona Caffe Poczekalnia, której aranżacja opiera się na elementach wystroju pochodzących z lat 70-tych dwudziestego wieku.

Oferta handlowa Dworca Centralnego z tygodnia na tydzień jest coraz bogatsza. Wraz z postępami prac remontowych otwierane są kolejne sklepy i punkty usługowe – mówi Anna Oberc, Senior Consultant w Zespole Powierzchni Handlowych DTZ. Obecnie finalizujemy rozmowy z najemcami, którzy zajmą największe powierzchnie dostępne na Dworcu – 1400 m kw. i 800 m kw. – dodaje Anna Oberc.

Remont Dworca Centralnego zakończy się przed Euro 2012.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu