Publiczni.pl – konkurs na najlepszą firmę szkoleniową w Polsce.

Portal internetowy nowoczesnych urzędników – Publiczni.pl przy udziale firmy Soneta sp. z o.o. postanowił zorganizować konkurs na najlepszą markę szkoleniową. Swój udział zgłosiło pięćdziesiąt firm z całej Polski. Użytkownicy portalu mogli oddawać głosy od 1 września do 10 października 2011 roku. Zwycięska firma otrzyma prestiżowe wyróżnienie oraz statuetkę. Po zliczeniu głosów Internautów powstanie także swoisty Ranking Firm Szkoleniowych, dzięki któremu potencjalni klienci – instytucje oraz przedsiębiorstwa, będą mogły wybrać odpowiadające ich oczekiwaniom szkolenia. Wśród głosujących rozlosowane zostaną liczne nagrody. Sponsorem nagrody głównej – nowoczesnego, w pełni funkcjonalnego laptopa jest firma Soneta sp. z o.o. z Krakowa – producent systemu enova – innowacyjnego oprogramowania ERP, wspomagającego dynamiczny rozwój przedsiębiorstw. Do komputera dołączona zostanie najnowsza wersja systemu, dzięki któremu skuteczne zarządzanie firmą, księgowością, personelem, kadrami, płacami, a także procesami logistycznymi będzie tak intuicyjne, jak nigdy dotąd. Jest to pierwszy na rynku program, który rozwija się razem z przedsiębiorstwem, zapewniając solidne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Soneta sp. z o.o. od początku swojej działalności promuje dobre praktyki związane ze szkoleniami. Za sprawą systemu enova, wyposażonego w odpowiednie moduły, firmy szkoleniowe mogą oferować swoim klientom usługi o wysokim poziomie merytorycznym. Przekłada się to bezpośrednio na rozwój zawodowy i osobisty urzędników.

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotne w dzisiejszych czasach jest nieustanne doszkalanie się, zdobywanie cennego doświadczenia i rzetelnej wiedzy. Świat ewoluuje w niesamowitym tempie, a poziom informacji, które musimy przyswoić każdego dnia, nieustannie rośnie. Aby nadążyć za zmianami zapisujemy się na studia podyplomowe, kursy, a także korzystamy ze szkoleń. Na polskim rynku istnieje kilkaset firm, które świadczą usługi pozwalające podnieść kompetencje poszczególnych pracowników, a także całych zespołów zadaniowych. Przed skorzystaniem z doświadczenia szkoleniowców, warto zapoznać się z opiniami klientów, którzy sprawdzili prezentowane metody nauczania w praktyce. Do tej pory nie było jednak miejsca w Internecie, które pozwoliłoby porównać ofertę firm szkoleniowych, poziom świadczonych przez nie usług, a także przydatność omawianych na spotkaniach zagadnień.

Portal Publiczni.pl dostarcza informacji niezbędnych w codziennej pracy urzędników, a także osób zajmujących się kontaktem z urzędami z ramienia firm oraz instytucji. Informuje o nowościach w branży, zmianach w ustawach, przepisach, a także organizowanych spotkaniach i seminariach. Wspiera ewolucję polskich urzędów poprzez promocję nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych, edukacji oraz wymiany doświadczeń osób związanych z administracją publiczną. Tym samym wpisuje się w zakres działalności partnera biznesowego – firmy Soneta sp. z o.o. , której celem poza tworzeniem wysokiej jakości oprogramowania, jest również przekazywanie wypracowanego latami doświadczenia i wiedzy na temat sprawnego funkcjonowania firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Portal Publiczni.pl stanowi kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy na co dzień zajmują się kwestiami związanymi z funkcjonowaniem odpowiednich jednostek organizacyjnych, a także osób chcących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie. Owocna współpraca obu podmiotów pozwala na dynamiczny rozwój rynku szkoleniowego w Polsce, a także zwiększa zainteresowanie ofertą tego typu firm wśród pracowników urzędów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu