Kasia Zapała w Primo Piano

Włoska moda prosto z wybiegu plus świeży podmuch młodej polskiej mody to w skrócie oferta nowo otwartego butiku Primo Piano. Salon rozpoczął swoją działalność w poniedziałek 17 października, na poziomie „0” w Blue City. Można w nim podziwiać i kupić m.in. ubrania z najnowszej kolekcji jesień-zima Kasi Zapały.

Klientki mogą ubrać się w Primo Piano na ważne wyjścia, do pracy oraz na niezobowiązujący rodzinny obiad. Butik proponuje najnowsze, limitowane kolekcje dobierane przez włoskiego stylistę, a także kolekcje tworzone przez młodych polskich projektantów. Wśród nich jest najnowsza kolekcja na sezon jesień-zima Kasi Zapały.

Projektantka jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jej ubrania charakteryzuje elegancja, prostota oraz doskonały krój podkreślający kobiecą sylwetkę. Oszczędną formę urozmaica dokładnie dobranymi i przemyślanymi detalami. Pracuje tylko na najlepszych tkaninach. Jej zdaniem, strój powinien jedynie podkreślać i wydobywać naturalną urodę kobiety, nie odwracając uwagi od samej osoby, która go nosi. Butik Primo Piano ma wyłączność na sprzedaż jej projektów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu