HaloNet bardzo gościnny tej jesieni

W swojej najnowszej promocji operator telefonii HaloNet oferuje szereg gratisów dla osób, które do końca listopada br. zdecydują się przenieść do niego swój obecny numer telefonu.


1 Gościnny HaloNet, HaloNetPierwszą tej jesieni akcję promocyjną o nazwie „Gościnny HaloNet”, telefonia internetowa HaloNet kieruje do obecnych i/lub potencjalnych klientów, którzy do 30 listopada br. zdecydują się zrezygnować z usług dotychczasowego operatora telekomunikacyjnego i przeniosą do HaloNet swój aktualny numer telefoniczny. Numer można przenieść przesyłając prawidłowo wypełnione, odpowiednie dokumenty, które są dostępne na stronie operatora. Przesyłka musi nastąpić drogą mailową lub tradycyjną pocztą.

Dodatkowo każdy kto chce zdobyć gratisy z akcji promocyjnej jest zobowiązany do wpisania nazwy promocji odpowiednio w tytule maila lub na kopercie. Uczestnicy promocji mogą liczyć na: darmowe korzystanie z przeniesionego numeru przez jeden rok, bezpłatne minuty oraz specjalny, zniżkowy kod promocyjny obowiązujący w sklepie internetowym HaloNet.

Promocją są objęte maksymalnie dwa numery danego klienta przy czym za drugi numer nie przysługuje jego właścicielowi kolejny kod promocyjny.

Informacje o promocji „Gościnny HaloNet” znajdują się na stronie www.halonet.pl/promocje/goscinny-halonet/ oraz na portalu YouTube.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu