EXIMIA – czytaj piękna cera i ciało

Chcesz zyskać nieskazitelną cerę i jędrne smukłe ciało? Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia EXIMIA, jedynego tego typu aparatu dostępnego w poznańskim GARDENS spa to skuteczny, nie inwazyjny sposób na piękną skórę.

Z biegiem upływu lat zmienia się kondycja naszej skóry. Zegar biologiczny tyka, a nasze ciało i sylwetka traci młodzieńczy wygląd. Specjaliści wciąż poszukują efektywnych metod, niwelujących skutki upływu czasu. Na naszym rynku dostępne są różnego rodzaju zabiegi, dzięki którym możemy pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i przywrócić skórze jędrność i blask.

Wiele z nich jak np. liposukcja przeprowadzanych jest radykalnymi metodami, które wiążą się z drastyczną ingerencją w tkankę skórną. Jednak nie wszystkie. Podobny efekt można zyskać poddając się mniej inwazyjnym zabiegom. Nowo otwarty salon GARDENS spa (www.gardens-spa.com.pl) dysponuje jedynym w Poznaniu aparatem EXIMIA, które bazuje na innowacyjnej, sprawdzonej klinicznie metodzie stworzonej do walki z niedoskonałościami skóry. Połączenie dwóch zaawansowanych technologii ultraporacji kawitacyjnej i endoliftu przynosi spektakularne wyniki.

Urządzenie EXIMIA wykorzystuje system dyfuzji transdermalnej, ultradźwięki i czterofazowy masaż endodermalny. Dzięki zabiegom z użyciem tego aparatu można w naturalny, bezbolesny sposób usunąć zalegającą tkankę tłuszczową. Ale nie tylko. Także pozbyć się cellulitu. Ta prosta i całkowicie bezpieczna metoda na płaski brzuch i wymodelowaną sylwetkę daje zaskakująco skuteczne rezultaty. Drenaż limfatyczny stosowany podczas zabiegów oczyszcza ciało z toksyn i poprawia krążenie oraz przepływ limfy.

Zabiegi z użyciem urządzenia EXIMIA oferowane w poznańskim salonie GARDENS spa przy ul. Maratońskiej obejmują również redukcję zmarszczek i poprawę owalu twarzy. Czterofazowy program endoliftu twarzy przeprowadzany podczas zabiegów ma na celu naturalne pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu, jak również dotlenienie i ponowne unaczynienie tkanek.

Dzięki temu skóra zyskuje elastyczność, mięśnie mimiczne zostają wzmocnione, a twarz nabiera idealnie wymodelowanego kształtu. Poddając się zabiegom redukującym zmarszczki uzyskamy natomiast wyraźne wygładzenie nawet głębokich bruzd. Efekty, jakie przynosi EXIMIA to zdrowo wyglądająca, odmłodzona skóra. Wystarczy tylko wybrać jeden z zabiegów ujędrniających na twarz, szyję i dekolt, żeby odczuć to a własnej skórze.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu