Przejdź do treści

Z TelePolską Mikołaj przyjdzie wcześniej

TelePolska wraz ze Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka” w Radomiu, z którym współpracuje w ramach inicjatywy Społeczny Operator Telekomunikacyjny, ogłosiła konkurs na kartkę świąteczną. Konkurs kierowany jest do dzieci – podopiecznych SCM „Arka”.

Pomysł na zorganizowanie świątecznego konkursu z nagrodami dla dzieci narodził się rok temu. Wówczas TelePolska skierowała go do podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce z Siedlec.

– W zeszłym roku konkurs cieszył się ogromną popularnością – mówi Agnieszka Kamińska, Kierownik ds. Trade Marketingu w spółce TelePolska – Zostaliśmy wręcz zasypani projektami kartek świątecznych i już wówczas zdecydowaliśmy, że za rok go powtórzymy. Tym razem postanowiliśmy zaprosić do zabawy podopiecznych Stowarzyszenia Centrum Młodzieży Arka. Dla dzieci będzie to nie tylko świetna zabawa, lecz i szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród, takich jak aparat cyfrowy, mp4 czy multimedialna książka do nauki jęz. angielskiego. Ponadto warto dodać, że w naszej świątecznej zabawie nie ma przegranych i na każdego uczestnika konkursu czekać będzie nagroda niespodzianka – dodaje Agnieszka Kamińska.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy zaprojektować kartkę nawiązującą do Świąt Bożego Narodzenia i przekazać ją koordynatorkom konkursu z SCM „Arka”. Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko jeden projekt. Oceniana będzie pomysłowość, oryginalność, zgodność z tematem konkursu, a przede wszystkim samodzielność wykonania. Organizatorzy konkursu zastrzegają, że nie będą brali pod uwagę prac, które będą kopią lub kalką już istniejących kartek. Zwycięzców świątecznego konkursu TelePolski poznamy 27 października 2011 roku.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie internetowej spółki oraz jej fanpagu.