W Sulejówku przybędzie mieszkań

Rozpoczęła się sprzedaż drugiego etapu inwestycji „Przy Wspólnej” w Sulejówku. To 97 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, doskonałe zarówno dla singli jak i dla rodzin posiadających dzieci. Wygodna lokalizacja w podwarszawskiej miejscowości, gwarantuje spokój, wygodę i szybki dojazd do centrum stolicy.

To nowe osiedle mieszkaniowe w Sulejówku składa się z dwóch czteropiętrowych budynków, które gwarantują doskonałe warunki mieszkaniowe w urokliwej, zielonej okolicy. Deweloper postawił na mieszkania z balkonami i tarasami, które gwarantują mieszkańcom atmosferę wypoczynku i relaksu.

W inwestycji dostępne są powierzchnie mieszkaniowe  o powierzchni od 37 do 94 m2, zarówno z aneksami kuchennymi, jak i z kuchniami zamkniętymi. Na dachach budynków dodatkowo zaplanowano utworzenie zielonych ogrodów. Osiedle będzie ogrodzone i strzeżone z miejscami postojowymi w garażu podziemnym. To przyjazne rodzinom osiedle położone jest w rozbudowanej infrastrukturze miejskiej. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoły oraz liczne sklepiki osiedlowe.

Przy Wspólnej to wygodne miejsce na własne M, z którego z łatwością można dojechać do centrum Warszawy m.in. Szybką Koleją Miejską. Osiedle położone jest też w bezpośredniej bliskości z węzłami komunikacyjnymi. Zakończenie budowy planowane jest we wrześniu 2013 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu