Przejdź do treści

Nowy PR Manager w Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi

Karolina Tołwińska objęła stanowisko PR Managera w Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi. W kancelarii odpowiada głównie za komunikację zewnętrzną a w szczególności za relacje z mediami, komunikację wewnętrzną i zarządzanie wizerunkiem firmy i jej ekspertów. Została również koordynatorem kampanii edukacyjnej dotyczącej ochrony własności intelektualnej i przemysłowej, realizowanej w mediach społecznościowych przez Fundację JWP.

Karolina Tołwińska ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW (2003), Centrum Studiów Latynoamerykańskich UW (2004) oraz Podyplomowe Studium Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji UW (2010).

Jest specjalistką Public Relations z 12-letnim doświadczeniem, pracowała m.in. dla Wprost i firm z branży nowych technologii (w tym dla Psiloc – polskiego producenta oprogramowania dla smartfonów). W przeszłości zajmowała również stanowisko rzecznika prasowego Europejskiego Centrum Konsumenckiego w Polsce przy UOKIK a ostatnio była związana z agencją SDK PR.

Do zespołu marketingu i PR Kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi dołączyła również Katarzyna Rumianek, studentka filologii dla mediów na UW, absolwentka Kursu Kreatywnego Pisania PAN. Rumianek ma już za sobą pierwsze doświadczenia w branży PR, zdobyte podczas stażu w agencji Partner of Promotion.