Nowy najemca w Centrum Handlowym Osowa

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa pozyskało nowego najemcę. W październiku do grona nabywców powierzchni handlowej na terenie galerii dołączył sklep Resto-Design. Marka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wyrobów do wyposażania i wykańczania wnętrz.

Firma Resto-Design powstała z połączenia dwóch wieloletnich partnerów handlowych i producentów – firmy Soft-Mebel, która działa na rynku meblowym od 1994 roku oraz firmy Meblo-Styl. W swojej ofercie posiada m.in.: meble tapicerowane, stoły, krzesła, łóżka i materace. Na życzenie klienta wykonuje także specjalne zlecenia na kompleksowe wyposażenie barów, pubów, restauracji, hoteli i statków.

„Resto-Design to kolejny salon wyposażenia wnętrz w naszym centrum handlowym. Poszerzenie oferty meblowej CH Osowa to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Sklepy z kategorii „Dom i akcesoria” cieszą się dużą popularnością wśród odwiedzających naszą galerię, dlatego zdecydowaliśmy się na pozyskanie kolejnego najemcy. Retro-Design posiada bogatą ofertą meblową, z której każdy wybierze coś dla siebie” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nowy salon w Centrum Handlowym Osowa zajmuje powierzchnię 140 m². Produkty Resto-Design dostępne są już od października.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu