MyDeal.pl na Targach Tour Salon 2011

Serwis MyDeal.pl przygotował wyjątkowe propozycje ofert z wysokim rabatem oraz niespodzianki dla gości Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2011, które odbędą się w dniach 19-22 października w Poznaniu.

Odwiedzający poznańskie targi turystyczne będą mogli zapoznać się z najciekawszymi ofertami pierwszej w Polsce platformy turystycznych zakupów grupowych – MyDeal Podróże.

– Na MyDeal Podróże codziennie można znaleźć nowe propozycje wyjazdów do najpiękniejszych miejsc w Polsce i za granicą – mówi Adam Kaliszewski, rzecznik MyDeal.pl.

W środę i czwartek przedsiębiorcy zainteresowani promocją swoich usług za pośrednictwem zakupów grupowych będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania bezpośrednio od konsultantów MyDeal.pl.

– Serwisy zakupów grupowych są skuteczniejszą formą promocji niż tradycyjne metody, takie jak np. ulotki i bilboardy – dodaje Adam Kaliszewski – Dają one możliwość przedsiębiorcom z branży turystycznej bezpośredniego dotarcia do setek tysięcy nowych klientów.. Targi turystyczne to także doskonała okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe. Liczymy, że spotkania będą owocne dla wszystkich zainteresowanych współpracą z MyDeal.pl

Goście będą mieli również okazję skorzystać z promocji na zestawy sushi przygotowywane na żywo każdego dnia targów. Dodatkowo każdy, kto w czasie Targów wypełni formularz dostępny na stoisku, otrzyma specjalny rabat do wykorzystania przy dowolnych zakupach  na stronie MyDeal.pl do końca roku.

Na Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon 2011, które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP), swoją ofertę pokaże ponad 40 państw, m.in. Japonia, Chiny, Sri Lanka. Promowane będą też dotąd niereprezentowane na Targach regiony: Krym, Umbria i Kalabria. Gośćmi specjalnymi Targów będą m.in. wicemistrzyni olimpijska, złota medalistka mistrzostw świata Maja Włoszczowska i podróżnik Wojciech Cejrowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu