3 produkty BaByliss laureatami prestiżowej nagrody InStyle Best Beauty Buys 2011

Lokówka BaByliss ipro 200 Easy Curl, suszarka ipro 2000W AC motor i termoloki Volume&Curl zostały laureatami tegorocznej edycji prestiżowego konkursu organizowanego przez redakcję magazynu InStyle –Best Beauty Buys.

BaByliss Paris to znana na całym świecie z wysokiej jakości produktów firma. Jest jednym z niewielu ekspertów produkujących wyłącznie akcesoria do pielęgnacji ciała i stylizacji włosów.

Firma czerpie z doświadczeń zawodowego fryzjerstwa i adaptuje je do potrzeb domowych. W tym roku aż 3 na 7 produktów nagrodzonych w konkursie Best Beauty Buys w kategorii WŁOSY – NARZĘDZIA to produkty BaByliss. Spośród 937 zgłoszonych produktów, 113-osobowe jury, składające się z ekspertów od urody: dermatologów, kosmetyczek, makijażystów i dziennikarzy, wybrało najlepsze kosmetyki i przybory do stylizacji włosów.

– Ta nagroda to dla nas wielki powód do dumy. Cieszymy się tym bardziej, że nasze produkty zostały wyróżnione przez jurorów konkursu Best Beauty Buys już po raz kolejny. To dowód, że nowości, które oddajemy w ręce konsumentów rok do roku spełniają najwyższe kryteria jakości. Tegoroczne wyróżnienie jest szczególne z jeszcze jednego powodu. Rok 2011 to rok jubileuszu BaByliss – firma obchodzi właśnie swoje 50 urodziny, a jej początkiem było wynalezienie przez cenionego paryskiego fryzjera Rene Lelièvre pierwszej na świecie lokówki do włosów. Fakt, że po pół wieku nasza lokówka Easy Curl zostaje doceniona w Polsce pokazuje sukces firmy – mówi Grzegorz Chmielecki, dyrektor generalny BaByliss Polska.

W tegorocznej edycji InStyle Best Beauty Buys BaByliss otrzymał 3 nagrody w kategorii WŁOSY – NARZĘDZIA:

  • Lokówka ipro 200 Easy Curl (C20E)
  • Suszarka ipro 2000W AC motor (6642E)
  • Termoloki Volume&Curl (3038E)

Rekomendowane ceny: lokówka ipro 200 Easy Curl – 149 zł, suszarka ipro 2000W AC motor – 259 zł, termoloki Volume&Curl – 129 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu