Przejdź do treści

Eniro – zapraszamy na Wirtualne Targi Pracy

W dniach 17-21 października br. odbędzie się jesienna edycja targów pracy on-line, których organizatorem jest portal Pracuj.pl. Pracodawcy z całej Polski będą prezentować swoją ofertę i odpowiadać na pytania kandydatów. Eniro Polska przygotowała atrakcyjne propozycje dla poszukujących pracy. Ofertę firmy można zobaczyć w kategorii sprzedaż (pokój branżowy „sprzedaż”).

Eniro przygotowało dla odwiedzających ciekawe artykuły przybliżające pracę w największej firmie yellow pages w Polsce. Ci, którzy odwiedzą jej profil dowiedzą się, co wyróżnia firmę i jak się w niej pracuje, jakie wymagania stawia spółka przed swoimi pracownikami, dlaczego warto podjąć pracę w Eniro, jak wygląda praca i kariera w dziale sprzedaży czy jak zostać skutecznym sprzedawcą. Kandydaci będą mogli również zobaczyć najnowszy film o aplikacji mobilnej Panorama Firm, zawierającej rozszerzoną rzeczywistość.

– W Eniro Polska stawiamy na pracowników. W związku z rozwojem naszych produktów w sieci, poszukujemy osób z doświadczeniem w branży internetowej oraz z wiedzą o wyszukiwarkach internetowych i formach reklamy on-line. Wirtualne Targi Pracy są okazją do dotarcia do kandydatów o tych właśnie umiejętnościach, którzy znajdą w nas pracę w dziale sprzedaży, ale również w dziale marketingu czy IT – mówi Karolina Sawicka Specjalista ds. Rekrutacji w Eniro Polska.

Udział w Wirtualnych Targach Pracy to wymierne korzyści dla każdej firmy. Są okazją do dotarcia do nowych kandydatów. Stanowią one również skuteczne narzędzie budowania nowoczesnego wizerunku pracodawcy i są wyróżnieniem dla firmy na konkurencyjnym rynku pracy. Pracodawcy są dostępni dla kandydatów, prezentując swoją ofertę on-line przez 24 godziny na dobę.

Mamy nadzieję, że spełnimy Wasze oczekiwania i już dziś zapraszamy do naszego pokoju „Eniro Polska Sp. z o.o.” na www.targi.pracuj.pl.