Przejdź do treści

Packard Bell Liberty Tab

Packard Bell ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji tabletu PB Liberty Tab z preinstalowanym system operacyjnym Android 3.2.

Mariaż wyszukanego stylu oraz nowoczesnych technologii – tak w skrócie można opisać tablet firmy Packard Bell – Liberty Tab. Sercem urządzenia jest wydajny, dwurdzeniowy układ typu SOC NVIDIA Tegra 2. Ponadto tablet wyposażony jest wysokiej klasy wyświetlacz HD o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280×800 punktów, który znakomicie sprawdzi się zarówno podczas oglądania zdjęć i filmów, grania lub korzystania z internetu. Całość zamknięta jest w oryginalnej i stylowej obudowie, dostępnej w dwóch wersjach kolorystycznych – perłowa biel i czerwony burgund.

Poczynając od 8 października PB Liberty Tab dostępny jest w sprzedaży z preinstalowaną kolejną odsłoną systemu operacyjnego Android 3.2, która została wzbogacona o szereg dodatkowych funkcji. Wystarczy choćby wymienić obsługę standard Flash 10.3, dodanie wsparcia dla kodeków WMV, WMA i Xvid czy możliwość przesyłania obrazu w rozdzielczości Full HD (1080p) przez złącze HDMI. Nowy, mobilny OS Google pozwala również na swobodną zmianę wielkości widżetów oraz zapisywanie pobieranych filmów bezpośrednio na karcie SD.

Packard Bell nie zapomniał także o użytkownikach korzystających ze starszej wersji Libery Tab pracującego pod kontrolą systemu Android 3.0 Honeycomb. Mogą oni dokonać automatycznej i bezpłatnej aktualizacji do wersji 3.2. Wystarczy tylko kliknąć na odpowiednią ikonę informującą o dostępnej aktualizacji systemu.

Nowy Packard Bell Liberty Tab jest już dostępny w sprzedaży w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1599 PLN brutto.

Dostępność, cena oraz konfiguracja urządzenia może różnić się w zależności od kraju.