„Giganci ze stali” z polskimi napisami we wszystkich kinach Orange IMAX

Najnowszy film Shawn’a Levy’ego –„Giganci ze stali”, który w najbliższy piątek wchodzi na ekrany kin w całej Polsce, będzie dostępny w wersji z napisami na największych ekranach kin Orange IMAX. Widzowie i miłośnicy filmów w tym największym formacie będą mogli zobaczyć w kinach Orange IMAX oryginalną amerykańską wersję z polskimi napisami. W pozostałych kinach dostępna będzie wersja z polskim dubbingiem za wyjątkiem kilku wybranych kin Cinema City.

Orange IMAX® – synonim innowacyjnej technologii kinowej – zabierze widzów filmu „Giganci ze stali” w widowiskowy i realistyczny świat walk robotów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii każdy będzie mógł poczuć się tak, jakby stał na samym środku ringu. Dodatkowo, film „Giganci ze stali” z Hugh Jackman’em w roli głównej – specjalnie dla koneserów filmów z oryginalną ścieżką dźwiękową – już od piątku, 14 października 2011, dostępny będzie z polskimi napisami w wszystkich kinach Orange IMAX!

Były bokser Charlie Kenton (Hugh Jackman) postanawia raz jeszcze spróbować swoich sił na ringu, tym razem jednak jako promotor stalowych gigantów. Niespodziewanie w dojściu na sam szczyt pomaga Charliemu jego 11-letni syn Max. Walka o miłość syna z wątkiem zaciekle rywalizujących robotów w tle z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Już od 14 października widzowie będą mogli oglądać oryginalną amerykańską wersję z polskimi napisami na gigantycznych ekranach kin Orange IMAX. Tego nie można przegapić!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu