Ostania szansa na wzięcie udziału w turnieju Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu

Trwają zapisy do turnieju w grę Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu organizowanego przez Turtle Entertainment Polska we współpracy z Cenega Polska. Na wszystkich miłośników gier osadzonych w realiach II Wojny Światowej, taktycznej rozgrywki, a także dynamicznej akcji czekać będzie wirtualna walka o miejsce w wielkim finale oraz nagrody o łącznej wartości 3 600 złotych. Jeszcze tylko 3 dni zostały do zamknięcia zapisów i rozpoczęcia rozgrywek – na chętnych czekamy do niedzieli 16 października.

Turniej Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu będzie dla wielbicieli sportów elektronicznych pierwszym poważnym sprawdzianem umiejętności strzeleckich na nowej platformie. Zapisy prowadzone są na oficjalnej stronie turnieju www.esl.eu/pl/red_orchestra2 – tam gracze mogą zarejestrować sześcioosobowe drużyny, które już za kilka dni rozpoczną zmagania. Stawką e-sportowego współzawodnictwa będą nagrody w łącznej wartości 3 600 złotych. Poniżej zamieszczamy podział puli nagród, na które składają się vouchery do wykorzystania w sklepie internetowym www.muve.pl.

1 miejsce: 1 800 PLN na zakupy w muve.pl

2 miejsce: 1 200 PLN na zakupy w muve.pl

3 miejsce: 600 PLN na zakupy w muve.pl

„Nastawiona na szczegóły, pełna akcji gra z możliwością rozgrywki multi, co-op oraz trybem dla pojedynczego gracza zawiera zarówno dynamiczne, pełne brutalności walki piechoty z użyciem najróżniejszego sprzętu wojskowego, od zwykłych transportowców aż po czołgi, samoloty i… wozy bojowe z zamontowanym miotaczem ognia. Pole walki zostało dokładnie odwzorowane, ze szczególnym naciskiem na system chowania się za osłonami oraz balistykę broni. Gracze poza kontrolą swojej własnej postaci muszą wydawać rozkazy żołnierzom sterowanym przez AI. Prosty interface, na którym opiera się dowodzenie swoim oddziałem sprawi, że gracze bez problemów mogą zmieniać taktykę i dostosowywać ją do różnych sytuacji. Gra została stworzona na silniku Unreal Engine 3.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu