Katalog korzyści

Tagi:

Jak spełnić marzenie o własnym domu? Trzeba nadać mu kształt, określić potrzeby swoje i rodziny, poznać możliwości jego realizacji. Materiał do przemyśleń, przydatne wskazówki i szereg korzyści oferuje Katalog z projektami domowy.pl – najnowsze wydawnictwo sygnowane tą marką. Zawiera on 501 projektów domów jednorodzinnych autorstwa renomowanych pracowni architektonicznych, rzetelne omówienia zagadnień budowlanych, praktyczne porady i ofertę atrakcyjnych rabatów dla wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z budowaniem.

Każdy, kto marzył lub marzy o budowie domu, wie, jak ważny jest etap kształtowania swoich wyobrażeń o domu. Pożądane w tym procesie są wszelkie informacje budowlane i wizualizacje projektów, które pomagają zakotwiczyć swój pomysł w konkrecie. Ponieważ jest ich wiele na rynku, ustalenie ich źródeł, selekcja materiału pod kątem przydatności, a potem wybór konkretnych jest czasochłonny i trudny. Z pomocą wszystkim planującym budowę własnego domu przychodzi Katalog z projektami domowy.pl.

Dla przyszłych inwestorów przygotowano w nim prezentację 501 projektów domów reprezentujących różne typy domów, style architektoniczne, wielkości powierzchni. Są tu więc domy małe, średniej wielkości i rezydencje, budynki parterowe, z użytkowym poddaszem i piętrowe, zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wyglądzie. Specjalnie wybrane przez czołowe biura projektowe w Polsce – Archigraph, Archipelag, Archon+, Domena, Lipińscy, LK&Projekt, MG Projekt, MTM STYL, Studio Atrium, Z500 – dedykowane są inwestorom mającym różne oczekiwania wobec przyszłego domu. Gwarancją jakości prezentowanych projektów jest wieloletnie doświadczenie ich autorów, znajomość potrzeb inwestorów i zadowolenie tysięcy posiadaczy domów wybudowanych na ich podstawie.

Drogę do własnego domu ułatwią porady, jak dobrze wybrać projekt, jak oszacować koszty inwestycji, dostać pozwolenie na budowę, wybrać i dostać kredyt, mądrze inwestować w dom,  zagospodarować działkę i zaplanować ogród. Porady wzbogacono opiniami ekspertów w dziedzinie budownictwa – doradców portalu domowy.pl.

Katalog niesie też szereg korzyści dla inwestorów – atrakcyjne pakiety usług gwarantujące wysokie rabaty pozwalające zyskać nawet równowartość projektu.  Będą one niewątpliwą pomocą i ułatwieniem dla osób zainteresowanych posiadaniem własnego domu i kompleksową obsługą inwestycji.

Katalog z projektami domowy.pl ukaże się w piątek – 14 października br. – w punktach sprzedaży prasy w całym kraju w cenie 8,89 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu