EuroOdszkodowania.pl – serwis informacyjny dla Polaków poszkodowanych za granicą!

To najnowszy serwis internetowy uruchomiony w 2011 r. przez grupę Keos Media. Jest to portal informacyjny skierowany do osób, które miały wypadek za granicą i chcą uzyskać odszkodowanie.

„Utworzyliśmy go, aby pomóc osobom, które przebywały lub przebywają za granicą w dochodzeniu ich praw. Na naszych innych serwisach (Odzyskaj.info oraz PrawoiOdszkodowania.pl) wielu ludzi zadawało pytania odnośnie uzyskiwania odszkodowań po wypadkach, które miały miejsce poza terytorium naszego kraju. Sporo osób potrzebowało pomocy, ale nie wiedzieli gdzie mogą jej szukać. Dlatego też postanowiliśmy utworzyć ten serwis, gdyż zainteresowanie tą tematyką było bardzo duże – informuje jeden z twórców serwisu.

Na rynku mało jest firm zajmujących się dochodzeniem odszkodowań za wypadki, które miały miejsce za granicą w takich państwach jak Anglia, Holandia, Irlandia czy Norwegia, a przecież w tychże państwach mieszka i pracuje bardzo dużo naszych Rodaków. EuroOdszkodowania.pl to jedyny taki serwis, który nie tylko zawiera podstawowe informacje dotyczące odszkodowań za granicą, ale również informacje na temat pracy, podatków, zasiłków czy rent o które można się starać.

Śmiało możemy stwierdzić, że nasz serwis jest bardzo potrzebny osobom, które przebywając za granicą, często nie mają pojęcia jakie uprawnienia im przysługują. Chcąc uzyskać odszkodowanie za wypadek, który miał miejsce w Holandii, Irlandii, Norwegii czy Wielkiej Brytanii wystarczy wejść na stronę naszego serwisu na której każdy znajdzie interesujące na ten temat informacje.

Oprócz tego można dowiedzieć się jak należy zarejestrować się w holenderskiej kasie chorych, aby można było zwrócić się do lekarza po wypadku, albo jeśli jesteśmy chorzy i chcemy iść na zwolnienie lekarskie ile dostaniemy chorobowego. W przypadku zasiłku lub renty znajdziemy wszystkie potrzebne informacje dotyczące dokumentów i formalności potrzebnych do ich uzyskania – komentuje jeden z autorów serwisu.

EuroOdszkodowania.pl zawiera takie działy jak odszkodowanie w Holandii, odszkodowania w Norwegii czy odszkodowania w Anglii.

Zapraszamy EuroOdszkodowania.pl!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu