Przejdź do treści

Znani lubią Inca Play

Ostatnio w Inca Play w Blue City coraz częściej można spotkać osoby znane z telewizji, ekranów kin czy kolorowych gazet. W nieskrępowanej atmosferze, gwiazdy bawią się ze swoimi pociechami w labiryntach przygód, pełnych tajemniczych przejść czy zakamarków, albo podziwiają ich wyczyny na pirackim statku

Znajdujący się na czwartym poziomie Blue City park zabaw Inca Play szanuje prywatność wszystkich rodziców goszczących w niej wraz z dziećmi, nie tylko tych znanych, przez co stwarza atmosferę do swobodnej zabawy. Dobry humor i spontaniczna rozrywka są tu na porządku dziennym. Ale to nie jedyny powód, dla którego celebryci odwiedzają Plac Zabaw w Blue City. Tu mają świadomość, że ich dzieci bawią się bezpiecznie. Możliwe jest to dzięki miękkiej podłodze amortyzującej wszelkie upadki, zabawkom i atrakcjom dostosowanym poziomem wymaganej sprawności i wielkością do wieku dzieci. Poza tym tutaj mogą też brać aktywny udział w zabawie z dziećmi, gdyż wszystkie sprzęty są dostosowane także do ich rozmiarów i wagi. A jeśli choć na chwilę stracą je z oczu, o bezpieczeństwo maluchów zadbają wykwalifikowani animatorzy.

Dużym zainteresowaniem rodziców cieszą się też przyjęcia urodzinowe w Inca Play. Dla swoich dzieci organizowali je już między innymi Aleksandra Woźniak i Jarosław Jakimowicz*. – Inca Play jest niezawodna w kwestii profesjonalnego przygotowania zabawy dla całej ferajny dzieciaków. Przyjęcia urodzinowe są tu przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, począwszy od pomysłu, poprzez organizację, po bezbłędny przebieg. I niesamowicie się udają – przyznaje aktor znany z „Młodych wilków” czy serialu „Pierwsza miłość”. Mali i duzi uczestnicy przyjęć chwalą nie tylko atmosferę, ale też wspaniałe tematyczne salki urodzinowe, oryginalne gry i animacje urodzinowe oraz profesjonalną opiekę animatorów. Na dodatek zarówno dziewczynki jak i chłopcy wraz ze swoimi gośćmi przez cały czas mogą korzystać ze wszystkich atrakcji Placu Zabaw.

– Nasze motto to „uczyć bawiąc”. Chcemy, by czas spędzony na zabawie w Inca Play dawał dzieciom nie tylko frajdę, ale też zapewniał wszechstronny rozwój – mówi Agnieszka Wojciechowska, menadżer Inca Play. – Dlatego cieszą nas pochwały rodziców, ale najbardziej – uśmiechnięte twarze dzieci. One są naszymi najbardziej wymagającymi klientami.

*Inca Play posiada prawo do wykorzystania wizerunku do celów marketingowych