Wieman Futra

Pomimo upływu wieków i coraz bardziej nowoczesnych technologii w tworzeniu tekstyliów, naturalne futra wciąż nie mają konkurencji w kwestii zapewnienia komfortu i ciepła. Wieman Futra to nowy salon w Blue City oferujący naturalne futra najwyższej jakości i w rozmaitych fasonach.

Najnowsza kolekcja prezentowana w nowo otwartym salonie została wyselekcjonowana z tegorocznych pokazów w Mediolanie, Moskwie, Frankfurcie i Atenach. W ofercie klienci znajdą wyłącznie pojedyncze egzemplarze najbardziej znanych projektantów na świecie. Szyte na zamówienie, wylicytowane na targach futrzarskich lub zakupione bezpośrednio na pokazach. Przeważającą cześć kolekcji stanowią najwyższej jakości grzbiety norek, często epilowanych, czasem łączonych z sobolami.

Salon posiada futra wszystkich 3 federacji futrzarskich na świecie: Europejskiej Saga Furs – skóry Saga Mink, Saga Fox i Fine Raccoon, Kanadyjskiej – skóry Canada Majestic oraz American Legend – skóry np.: Black Lama i Nafa.

W ofercie można znaleźć zarówno kurtki dla kobiet bardzo aktywnych, do codziennego użytku, krótkie (szczególnie wygodne do samochodu), jak również bardzo długie klasyczne i eleganckie płaszcze, swingery, najmodniejsze trencze, dyplomatki oraz zmysłowe, piękne futra o kobiecych fasonach. Kobiety luksusowe, kochające 4-metrowe obwody i możliwość schowania futra do torebki, będą zachwycone miękkimi strzyżonymi norkami o zerowej wadze. Osobom, które nie lubią czapek, salon proponuje kurtki i płaszczyki z kapturami, a na sezon jesienny – szale, poncha oraz kamizelki z tkanych norek, lam i królików.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu