Trail.pl w gronie najlepszych polskich startupów

Serwis turystyczny Trail.pl znalazł się w gronie finalistów II edycji Startup Fest – festiwalu najlepszych polskich startupów. Spośród 395 projektów zgłoszonych do przeglądu, Trail.pl został zakwalifikowany do finałowej dwudziestki.

– Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Na TRAIL.PL składa się nie tylko zespół, ale przede wszystkim wielu zaangażowanych użytkowników i partnerów budujących z nami otwartą bazę szlaków turystycznych. Udział w finale Startup Fest to także nagroda i podziękowanie za ich pracę i zaangażowanie – powiedział Kuba Zwoliński, jeden z pomysłodawców projektu Trail.pl.

Podczas finału Startup Fest, zaplanowanego na 13-14 października, zespoły zaprezentują swoje projekty, będą uczestniczyć w warsztatach oraz specjalnych spotkaniach z mentorami, którzy doradzą, ocenią i wspomogą przedsięwzięcie swoja opinią. Wyłoniony przez jury 14 października zwycięski projekt otrzyma 50 tys. zł na rozwój projektu oraz kampanię reklamową o wartości 100 tys. zł.

Trail.pl jest pierwszą kompleksową baza szlaków turystycznych w Polsce. Serwis aktualizowany jest przez użytkowników i lokalnych partnerów. Już dziś na stronie znajduje się ponad 2180 tras o łącznej długości 22 tys. km. Portal obejmuje zarówno ścieżki piesze i rowerowe, jak i szlaki wodne, konne czy narciarskie.

Każdy opis zawiera takie atrybuty, jak długość trasy, przebieg na mapie, stopień trudności, pobliskie atrakcje, dostępność dla niepełnosprawnych oraz utrudnienia na szlaku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie trail.pl.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu