Podłoga lub dywan na raty 0%

Do końca października 2011 r. klienci sklepów Komfort mogą korzystać z zerowej stawki oprocentowania przy zakupach ratalnych produktów oraz usługi montażu. Są to prawdziwe raty bez ukrytych kosztów.

W każdym sklepie sieci Komfort można kupić w ten sposób dywany, panele, wykładziny elastyczne i dywanowe, podłogi drewniane oraz drzwi. Na raty zero procent można rozłożyć również koszty usługi montażu zakupionych produktów.

Kwota zakupów objęta darmowym kredytem to od 150 do 20 tys. zł. Okres kredytowania wynosi 10 miesięcy, a ubezpieczenie kredytu jest dobrowolne. Przy zakupach w systemie raty zero procent nie są pobierane żadne odsetki, opłaty manipulacyjne ani prowizje. Te obciążenia bierze na siebie sklep. Klient kupując towar za tysiąc zł, spłaca go w dziesięciu ratach po sto zł.

Wymiana podłogi zwykle towarzyszy większemu remontowi mieszkania. Oferując możliwość zakupów ratalnych bez oprocentowania i dodatkowych kosztów chcemy ułatwić klientom podjęcie decyzji o rozpoczęciu remontu i w ten sposób ulżyć ich kieszeni. – mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepów Komfort – Oferta rat zero procent cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Aby skorzystać z kredytu, wystarczy przyjść do sklepu z dowodem osobistym, podpisać umowę kredytową i już można zabrać zakupy do domu. W przypadku zakupów powyżej 3 tys. zł dodatkowo wymagane jest zaświadczenie o dochodach.

Oferta ratalna została przygotowana wspólnie z Cetelem Bank SA.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu