Idealne na początek – kolekcje sztućców Sara i Julia marki Altom Design

Są przedmioty, bez których ciężko jest nam sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Wprowadzając się do nowego mieszkania musimy zakupić wygodne łóżko i pojemną szafę, pamiętając również o wyposażeniu kuchni w niezbędne akcesoria – garnki, talerze i sztućce. Kolekcje Sara oraz Julia marki Altom Design to eleganckie i funkcjonalne sztućce na dobry początek.

Niezbędne w każdym domu

Przeprowadzka nigdy nie jest łatwa, szczególnie dla młodych, którzy przenosząc się do nowego mieszkania, muszą wyposażyć je praktycznie od zera. Zakup wszystkich niezbędnych rzeczy stanowi niemały koszt, dlatego też starając się ograniczyć wydatki często wybieramy nieco tańsze przedmioty. Nie oznacza to jednak, że musimy decydować się na rzeczy gorszej jakości. Kolekcje Sara i Julia są dowodem na to, że można połączyć eleganckie wykończenie i solidną jakość z przystępną ceną. To 24-elementowy komplet sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej, dostosowany do potrzeb sześciu osób. W zestawie odnajdziemy 6 noży, 6 widelców, 6 łyżek stołowych oraz 6 małych łyżeczek, czyli wszystko, co potrzebne do uzupełnienia porcelanowego nakrycia stołu. Przy ich pomocy możemy podać pełen posiłek, składający się z zupy, drugiego dania oraz deseru. Dzięki temu już od samego początku będziemy mogli zaprezentować się w roli dobrego gospodarza i zachwycić naszych gości obiadem serwowanym zgodnie z przyjętymi zasadami stołowego savoir vivre’u. Dodatkową zaletą sztućców Sara i Julia marki Altom Design jest odpowiednie wyważenie oraz wygodny kształt, który ułatwia ich użytkowanie.

Proste, a eleganckie

Kolekcje sztućców Sara i Julia marki Altom Design to nie tylko wysoka jakość i funkcjonalność w rozsądnej cenie. To również atrakcyjny wygląda i estetyczne wykończenie. Sztućce wykonane z lśniącej, polerowanej na wysoki połysk stali doskonale prezentują się w towarzystwie białego obrusu i porcelanowych naczyń. Ich urok podkreśla prosta, klasyczna forma i delikatne zdobienia w postaci reliefu. Seria Julia marki Altom Design wyróżnia się opływowym kształtem i delikatnym wzorem na końcach. Kolekcja Sara charakteryzują się z kolei bardziej smukłą linią oraz zdobieniem w postaci płynnej linii na całej długości rękojeści. Dodatkowo, sztućce Sara i Julia marki Altom Design zapakowane są w poręczne, pudełko typu flok, które ułatwi ich wygodne przechowywanie oraz pozwoli uchronić je przed zadrapaniami i zniszczeniem. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się ich blaskiem przez długi czas. Co więcej, można je bez przeszkód myć w zmywarkach, pamiętając jednak o ich wcześniejszym oczyszczeniu z resztek jedzenia. Dla utrzymania nieskazitelnego wyglądu dobrze jest również przecierać je do sucha szmatką.

Przedmioty codziennego użytku to rzeczy, które przede wszystkim powinny dobrze spełniać swoją funkcję użytkową. Jednak korzystanie z nich jest znacznie przyjemniejsze, kiedy ich wygląd nie pozostawia nic do życzenia. Kolekcje sztućców Sara i Julia marki Altom Design doskonale łączą obie te cechy – są funkcjonalne, a przy tym bardzo subtelne.

Kolekcja sztućców Sara:

  • Łyżka obiadowa – 6 szt.
  • Widelec obiadowy – 6 szt.
  • Nóż obiadowy – 6 szt.
  • Łyżeczka do herbaty – 6 szt.

Cena brutto: 79zł

 

Kolekcja sztućców Julia:

  • Łyżka obiadowa – 6 szt.
  • Widelec obiadowy – 6 szt.
  • Nóż obiadowy – 6 szt.
  • Łyżeczka do herbaty – 6 szt.

Cena brutto: 79zł

Marka: Altom Design

Dystrybutor: Altom Sp.zo.o. Sp.k.

Sztućce marki Altom Design dostępne są m.in. w sklepie internetowym www.pieknowdomu.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu