GoGirl ułatwi życie Polkom

Na polskim rynku pojawił się niedawno innowacyjny produkt, który pomaga kobietom w sytuacji, gdy chcą się załatwić, a nie mogą znaleźć toalety. To GoGirl – ukośny, silikonowy lejek, dzięki któremu kobiety mogą załatwić swoją potrzebę na stojąco.

GoGirl to produkt dla świadomych kobiet, które chcą łączyć wygodę z higieną. Pozwala on oddać potrzebę fizjologiczną bez względu na stan sanitarny toalety, czy wręcz jej brak. Możliwość zastosowania produktu w wielu różnych sytuacjach wybawi użytkowniczki GoGirl z nieprzyjemnego ucisku w pęcherzu i kłopotliwego parcia na mocz. Po odniesieniu wielkiego sukcesu w Stanach Zjednoczonych i podbiciu rynków europejskich, produkt jest już dostępny w Polsce.

„Produkt GoGirl stał się, ze względu na swoje zastosowanie i wygodę, integralną częścią stylu życia wielu pań. Zalety produktu z pewnością docenią zarówno aktywne kobiety, osoby starsze lub chore, mamy oraz panie spodziewające się dziecka, jak i nowoczesne, miejskie dziewczyny.” – mówi Karolina Cicharska, product manager spółki R&A Gadget, wyłącznego importera GoGirl.

Sytuacji w jakich produkt może być przydatny, jest tak dużo, jak dużo jest różnych stylów życia:

Kobiety spędzające wiele czasu w plenerze, podróżujące czy uprawiające różne dyscypliny sportowe wiedzą, że poszukiwanie ustronnego miejsca, gdy w pobliżu nie ma ubikacji, nie należy do przyjemności. GoGirl będzie przydatny na pieszych lub górskich wędrówkach, w czasie wycieczki rowerowej, spływu kajakowego, na grzybobraniu, na plaży, podczas noclegów na dziko pod namiotem, w podróży w dzikie regiony lub do egzotycznych krajów. Produkt ułatwi załatwienie się paniom, uprawiającym sport wymagający noszenia kombinezonów: narciarkom, snowboardzistom, motocyklistkom.

Panie w ciąży, szczególnie w ostatnich jej tygodniach, doskonale znają ucisk na pęcherz i konieczność częstego udawania się do toalety. Jeśli nie mogą znaleźć WC, lub jego stan pozostawia wiele do życzenia, GoGirl wybawi je z opresji. Mamy opiekujące się kilkuletnimi dziećmi docenią produkt, gdy zajdzie konieczność wysadzenia pociechy na dworze lub w publicznej toalecie.

GoGirl przyda się w kobietom chorym i przebywającym w szpitalach. Osłabiony organizm nie powinien dodatkowo narażany na większą liczbę chorobotwórczych zarazków, jakich w szpitalnych toaletach może być więcej ze względu na to, że korzystają z nich także inni chorzy. GoGirl ułatwi również pobranie próbki moczu do badania. Z produktu skorzystają także panie z ograniczoną możliwością poruszania się: z unieruchomionym stawem biodrowym czy kolanami, z założonym na nogę gipsem. W przypadku braku możliwości zgięcia kolan i przykucnięcia, łatwiejsze może okazać się załatwienie na stojąco.

O ile w mieście jest o wiele prościej znaleźć ubikację, to z ich czystością lub dostępnością bywa różnie. GoGirl wyjęty z torebki ułatwi załatwienie się, gdy do toalety w galerii handlowej, klubie, na koncercie czy na stacji benzynowej będzie długa kolejka.

Specjalne wyprofilowanie produktu sprawia, że silikonowy lejek idealnie przylega do ciała, a ukośna konstrukcja lejka, zapobiega wyciekom moczu i zabrudzeniom. Opatentowana w Stanach Zjednoczonych konstrukcja, czyni GoGirl najbardziej zaawansowanym produktem spośród wyrobów tego typu. Został on wykonany z odpornego na rozwój bakterii silikonu stosowanego w medycynie. To sprawia, że produkt jest wielorazowego użytku. Sprzedawany jest w poręcznych, niedużych tubkach z tworzywa sztucznego, z dołączonym woreczkiem plastikowym i chustką higieniczną. Po załatwieniu się, wystarczy go przemyć wodą z mydłem, otrząsnąć z resztek wody, w razie konieczności dodatkowo osuszyć i po spakowaniu do tubki, przechować do następnego użycia. Produkt zmieści się w torebce, kosmetyczce lub plecaku, razem z innymi produktami do higieny intymnej.

W Polsce GoGirl jest dostępny w dwóch kolorach: różowym oraz khaki. Cena produktu to jedynie 49 zł. Produkt do kupienia na stronie internetowej www.gogirl.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu