Emporia uruchamia sklep internetowy

12 października został uruchomiony sklep internetowy emporia po adresem www.emporiasklep.pl.

W sklepie dostępne są modele telefonów: emporiaELEGANCE, emporiaTALKpremium, emporiaTALK, emporiaLifeplus oraz jedna z tegorocznych nowości, model emporiaESSENCE.

Sklep ma w swojej ofercie także akcesoria do telefonów marki emporia, między innymi: ładowarki, uchwyty samochodowe, pokrowce i futerały oraz zestawy słuchawkowe.

Na stronie sklepu znajdują się również dane kontaktowe do operatora sklepu oraz do serwisu telefonów emporia, aby maksymalnie ułatwić konsumentom proces samego zakupu lub serwisowania produktów emporia.

„Motto Łatwiejsze kontakty z bliskimi to myśl przewodnia, która towarzyszy firmie emporia nie tylko w trakcie tworzenia łatwych w obsłudze telefonów komórkowych. To także zasada, którą się kierujemy we wszystkich działaniach związanych z naszymi produktami. Sklep internetowy przygotowaliśmy tak, aby naszym obecnym i przyszłym klientom maksymalnie ułatwić nie tylko zakup samego telefonu, ale również pomóc im np. w nawiązaniu kontaktu z serwisem.” – mówi Grzegorz Możdżyński, Dyrektor Generalny Emporia Telecom w Polsce.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu