Drugi butik ROLEXA w Polsce

13 października w Silesia City Center w Katowicach W.KRUK otworzył butik z zegarkami ROLEX. Jest to drugi oficjalny butik szwajcarskiej marki w Polsce i tym samym pierwszy na południu Polski.

– ROLEX, który jest symbolem precyzji, elegancji i potęgi sam wybiera swoich partnerów biznesowych na całym świecie oraz wiąże się wyłącznie z rzetelnymi markami na danym rynku. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż otwieramy drugi butik ROLEX w Polsce i tym samym możemy zaoferować mieszkańcom Południa najbardziej rozpoznawalne czasomierze na świecie – podkreśla Patrycja Hatalska, Dyrektor Marketingu Vistula Group.

Butik renomowanej marki ROLEX mieści się na parterze nowej części Silesia City Center w Katowicach. Na powierzchni  56 m2 znajdziemy najbardziej znane i kultowe modele zegarków ROLEX takie jak Cosmograph Daytona, Explorer II, DeepSea, Submariner, Datejust, GMT-Mater II.

W.KRUK jest oficjalnym przedstawicielem marki ROLEX w Polsce od 2004 r. Pierwszy butik tej marki pojawił się w salonie W.KRUK na Placu Trzech Krzyży w Warszawie w 2010 r. Zegarki ROLEX dostępne są również w salonie W.KRUK na Placu Konstytucji w Warszawie.

W salonie dostępna jest również nowa kolekcja brylantowa od W.KRUK oraz biżuteria włoskich marek GUCCI, Baraka, Chiampesan i Valente. Złota i srebrna biżuteria GUCCI dedykowana jest niezależnym, pewnym siebie kobietom, które cenią piękno oraz podążają za trendami w modzie. Baraka to marka luksusowej biżuterii, dedykowana męskiemu światu. Szlachetne materiały, niepowtarzalny styl oraz najwyższy kunszt jubilerski podkreślą indywidualność i osobowość każdego mężczyzny. Chiampesan to biżuteria dla kobiet, które cenią kunsztowne połączenia złota z kamieniami szlachetnymi. Kolekcja marki Valente zachwyca niepowtarzalnym wzornictwem, w którym wykorzystuje ponadczasowe kanony klasycznej elegancji i wytwornego szyku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu