Zarabiaj z Why Not Fly – rusza Program Partnerski dla Internautów

Internetowe centrum rezerwacji biletów lotniczych – portal whynotfly.pl, uruchomił specjalny Program Partnerski skierowany do blogerów i właścicieli stron internetowych. Program umożliwia Internautom zarabianie pieniędzy bez wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebują to komputer i dostęp do Internetu.

Jak to działa? Wystarczy bezpłatnie zarejestrować się w Programie i umieścić na swojej stronie odnośnik do portalu www.whynotfly.pl. Jeśli Internauta kliknie na link lub baner i kupi rekomendowany produkt, właściciel strony lub bloga otrzyma należną mu prowizję. Właściciel strony lub bloger nie musi podejmować aktywnej i bezpośredniej sprzedaży czy obsługi zamówień. Jego rolą jest polecanie serwisu, a konsultanci Why Not Fly zajmują się całą resztą.

Na swoim profilu każdy zarejestrowany użytkownik znajdzie zestaw prostych narzędzi internetowych do sprzedaży i promocji usług firmy Why Not Fly. Może je wykorzystać dla własnych potrzeb i preferencji osób odwiedzających jego strony. Również wysokość zarobku zależy głównie od Partnera – od popularności prowadzonego przez niego serwisu oraz jego zaangażowania w rekomendację produktów Why Not Fly. Dla uczestników Programu firma przygotowała dodatkową niespodziankę – wszyscy Partnerzy mogą korzystać z rabatów na bilety lotnicze.

Program Partnerski Why Not Fly działa w branży turystycznej, która od kilku lat dynamicznie się rozwija. Dziś odległości przestają mieć znaczenie, a ludzi zaczyna łączyć pasja podróżowania. Miejscem, w którym wiele osób szuka informacji o najciekawszych regionach turystycznych jest Internet. Biorąc udział w Programie Partnerskim można inspirować innych i pokazywać im, że świat jest na wyciągnięcie ręki.

Więcej informacji na: www.program-partnerski.whynotfly.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu