Symulator Jazdy z przyczepą

Symulator Jazdy 2, który jest najpopularniejszym na polskim rynku programem przygotowującym do egzaminu na prawo jazdy, uruchomił dodatkową funkcję, jaką jest jazda z przyczepą.

Teraz także osoby starające się o dodatkową kategorię prawa jazdy będą mogli w wirtualnym świecie poćwiczyć manewry. Symulator odwzorowuje sposób w jaki zachowuje się samochód po doczepieniu przyczepy. Na placu manewrowym pojawiły się z tej okazji nowe zadania. Te, które do tej pory nie sprawiały zbyt wielkich problemów mogą okazać się bardziej wymagające, ponieważ doczepienie do pojazdu przyczepy w znaczący sposób wpływa na jego prowadzenie.

1 FreeMind, Symulator Jazdy 2Kolejna opcja w Symulatorze powoduje, iż staje się on coraz doskonalszym narzędziem ćwiczeń. Umożliwia kompleksową naukę zarówno teorii, ponieważ w trakcie przejazdów na ekranie pojawiają się liczne pytania testowe, jak i praktyki dzięki możliwości poruszania się po dokładnie odwzorowanych ulicach Krakowa.

Symulator Jazdy 2 pozwala również na przetestowanie jak wygląda jazda w momencie gdy kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu. Agencja FreeMind, odpowiedzialna za powstanie Symulatora, ma nadzieję, że gdy kierowcy sprawdzą w wirtualnym świecie z jakimi konsekwencjami wiąże się jazda po pijanemu nie popełnią tego błędu w realnym świecie.

Więcej informacji na:

http://www.symulatorjazdy.net/

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu