Ruszyła pierwsza w Polsce sieć reklamowa dla farmaceutów

Pojawiła się unikalna możliwość przesyłania ofert komercyjnych w najpopularniejszym systemie aptecznym w Polsce. Teraz firmy farmaceutyczne lub prywatne zakłady opieki zdrowotnej mogą precyzyjnie dotrzeć ze swoim komunikatem do farmaceutów za pośrednictwem oprogramowania, z którego korzysta blisko 90% aptek w naszym kraju.

Firma KAMSOFT jest twórcą Ogólnopolskiego Systemu Ochrony Zdrowia, z którym współpracuje ponad 8 tysięcy aptek w Polsce. Za pośrednictwem specjalnego modułu farmaceuci oraz kierownicy aptek otrzymują m.in. oficjalne komunikaty Generalnego Inspektora Farmaceutycznego i informacje nadawane przez Izby Lekarskie. W ramach współpracy aptek z OSOZ odbiór wiadomości odbywa się na bieżąco, a komunikat wyświetlany jest bezpośrednio na monitorze farmaceuty po zalogowaniu do systemu oraz w trakcie jego codziennej pracy. Teraz ten kanał komunikacji można wykorzystać także do przesyłania ofert podmiotów komercyjnych.

Wiadomość nadana przez firmę farmaceutyczną lub niepubliczną placówkę medyczną, która wyświetli się na monitorze farmaceuty będzie wyróżniać wysoka skutecznością odbioru, gdyż komunikat pojawi się na każdym stanowisku ekspedycyjnym, w ponad 8 tysiącach aptek w całej Polsce. Wybór trafnego kanału informacyjnego skierowanego do precyzyjnie określonej grupy odbiorców pozwoli także znacznie zredukować koszty dotarcia z informacją.

Treść komunikatu może zawierać grafikę oraz linki do dedykowanych stron internetowych klienta. Sam komunikat może być również elementem aktywnym i odnosić czytelnika do programu obsługującego pocztę, uzupełniając automatycznie pole nadawcy i temat wiadomości. Nadawca ma możliwość wskazania dokładnego terminu ukazania się wiadomości w systemie KS-APTEKA.

Wzmocnieniem komunikatu może być dodatkowo wsparcie publikacją w miesięczniku OSOZ, magazynie dystrybuowanym w formie prenumeraty do właścicieli i menedżerów zakładów opieki zdrowotnej, instytucji odpowiedzialnych za prawidłowy rozwój rynku ochrony zdrowia w Polsce, właścicieli aptek, lekarzy oraz farmaceutów. Czasopismo OSOZ ukazuje się obecnie w nakładzie 10.000 egzemplarzy.

Wykorzystanie Komunikatu do Farmaceuty to okazja dla firm, którym zależy na szybkim i skutecznym dotarciu ze swoja ofertą do specyficznej grupy odbiorców. Doświadczenie i powszechność oprogramowania firmy Kamsoft sprawia, że jest to wyjątkowo efektywny kanał informacji dostępny na polskim rynku farmaceutycznym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu