Pomysł na biznes dla rodziców

Przedsiębiorczych rodziców i młode mamy, które po urodzeniu dziecka nie chcą wracać do pracy na etacie zapraszamy na Targi Franczyzy 2011. W dniach 13-15 października w Pałacu Kultury i Nauki zostanie zaprezentowanych blisko 60 sprawdzonych pomysłów na biznes, w tym wiele propozycji dla rodziców mających małe dziećmi.

W Polsce rośnie poziom świadomości rodziców co do istoty inwestowania w rozwój dziecka już od najmłodszych lat, stąd rosnący popyt na tego typu usługi i coraz bogatsza oferta. Jednak rodzice to wymagający klienci, dlatego wybierają tylko sprawdzone i pewne pomysły, którym mogą zaufać.

Zdobywanie zaufania klientów to długotrwały proces. Dlatego osoby, które myślą o założeniu swojej firmy mogą skorzystać z gotowych pomysłów i otworzyć własną działalność w ramach sieci franczyzowej. Dzięki przystąpieniu do jednej z nich, przedsiębiorca korzysta ze sprawdzonego modelu prowadzenia firmy pod znaną marką.

Taki rodzaj biznesu jest znacznie bezpieczniejszy, ponieważ został wcześniej sprawdzony i wypróbowany. Poprzez franczyzę rozwijają się firmy z każdej branży. Pomysłów jest wiele i na każdą kieszeń. Również rodzice mają w czym wybierać. Będą się mogli o tym przekonać na Targach Franczyzy już 13 października – „w Polsce branża dopiero się rozwija, natomiast globalnie usługi dedykowane rodzicom i ich dzieciom to już bardzo duży rynek. Nam zaufało już ponad 2 miliony klientów na całym świecie, a ta liczba cały czas rośnie, również w Polsce” – mówi Aleksander Adamski, Specjalista ds. rozwoju Socatots Polska.

Socatots to sieć szkółek prowadzących zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6. miesiąca do 5. roku życia z aktywnym udziałem rodzica. Firma działa na świecie od 10 lat, a w Polsce zadebiutowała w 2009 roku w Szczecinie. Od tego czasu w całym kraju pojawiło się ok. 50 szkółek, w których ćwiczy blisko 1,5 tys. Piłkarskich Maluszków.

Wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej zapraszamy na Targi Franczyzy 2011.

13-15 października 2011

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Czwartek i piątek, godz. 10:00-17:00, sobota, godz. 10:00-15:00

Dla odwiedzających wstęp na targi jest bezpłatny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu