Novimedia znów wygrywa

Tagi:

Znamy już wyniki tegorocznego Konkursu Biuletynów Firmowych Agape w Polsce. Produkcje Novimedia Content Publishing zdobyły łącznie siedem nagród i wyróżnień.

Wydawany przez Novimedia CP dla Raiffeisen Bank Polska S.A. magazyn „C&C” zajął trzecie miejsce w kategorii: Biuletyn Zewnętrzny Roku. Ten sam tytuł – adresowany do partnerów i uczestników programu Class&Club – zdobył wyróżnienie za najlepszy: Layout. Magazyn „C&C” to najlepszy magazyn na świecie w branży – w 2010 r. otrzymał złotą „Pearl Award” za layout i okładkę. Przygotowywany dla tego samego klienta magazyn „RBiznes” został wyróżniony w kategorii: Okładka Roku. Na wyróżnioną okładkę trafiło zdjęcie Macieja Oleksowicza autorstwa wydawcy i fotografa Novimedia – Zbigniewa Szarzyńskiego.

Konkurencję zdeklasował również „coffeeteam voice”, elektroniczny biuletyn wewnętrzny pracowników coffeeheaven, wygrywając w kategorii: Biuletyn elektroniczny.  Ten sam biuletyn został również wyróżniony w kategorii: Layout roku. W ubiegłym roku produkcja dla coffeeheaven zdobyła „Złotą Szpaltę” za najlepszy elektroniczny newsletter w Polsce. Dodatkowo Novimedia wyróżnienia została w kategoriach: Tekst roku – za artykuł „Reforma mentalności”, który ukazał się w produkowanym dla Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej „Dialogu”, oraz w kategorii: Zdjęcie roku – za fotografię ilustrującą wywiad z Prezes PwC” w urodzinowym magazynie firmy.

Novimedia w 2010 r. roku w ogólnoświatowym konkursie „Pearl Awards” agencja zdobyła 6 nagród w tym za najlepszy design magazynu zewnętrznego. To kolejny dowód profesjonalizmu designerów i projektantów graficznych agencji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu