Naturhouse walczy z otyłością Polaków

15 września 2011 Naturhouse rozpoczął Ogólnopolski Program Walki z Otyłością w Rodzinie, w ramach, którego zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem we wszystkich swoich centrach w całej Polsce.

Jako firma od 20 lat specjalizująca się w reedukacji żywieniowej, zdobyła zaufanie ponad trzech milionów klientów na całym świecie. Dzięki kompleksowym kuracjom prowadzonym pod okiem dietetyków, Naturhouse wyszedł naprzeciw otyłości, będącej chorobą cywilizacyjną.

Naturhouse różni się od innych poradni dietetycznych zakresem oferowanych usług.  Przede wszystkim kładzie nacisk na trwałość i powodzenie kuracji żywieniowych, nie zaś na czas i szybkie efekty, które w większości wypadków bywają nietrwałe.

By wyjść naprzeciw problemom związanym ze złym odżywianiem i niewłaściwym trybem życia, Naurhouse rozpoczął Ogólnopolski Program Walki z Otyłością w Rodzinie. Od 15 września do 15 listopada we wszystkich Centrach Dietetycznych Naturhouse w Polsce można dokonać całkowicie bezpłatnych specjalistycznych badań składu ciała, które następnie zostaną zanalizowane i skonsultowane z dietetykiem. Podczas badań można dowiedzieć  się jakich zmian dokonać w swojej diecie oraz trybie życia, zarówno w wypadku nadwagi, otyłości, a także w przypadkach niedożywienia i niedowagi.

To, co wyróżnia Naturhouse na tle innych poradni dietetycznych, to komfortowa i rodzinna atmosfera oraz wsparcie udzielane każdemu, kto pragnie zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze

Aby jeszcze bardziej zachęcić Polaków do walki z otyłością, na profilu Facebook NATURHOUSE Polska została przygotowana aplikacja konkursowa z nagrodami dla fanów. Konkurs trwa sześć tygodni i składa się z sześciu edycji, w trakcie których zostanie wyłonionych sześciu zwycięzców. Dla laureatów przewidziano bardzo atrakcyjną nagrodę w postaci kompleksowej pierwszej wizyty w dowolnym Centrum Dietetycznym Naturhouse na terenie całego kraju. Aplikacja konkursowa jest realizowana w ramach kampanii Social Media dla NATURHOUSE Polska przez ClickCommunity z Krakowa.

Podczas takiej wizyty dietetyk dokona specjalistycznych badań, dobierze odpowiednią dietę, jeden z naturalnych suplementów diety oraz udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek dotyczących wcielania nowych, zdrowych nawyków żywieniowych w życie. Taka wizyta jest doskonałym początkiem dla szeroko zakrojonej kuracji odchudzającej,  w trakcie której nowe zasady żywieniowe zostaną nie tylko wcielone, ale i na dobre utrwalone. To, co charakteryzuje kuracje oferowane przez Naturhouse, to idealnie dobrane i różnorodne diety eliminujące uczucie głodu w trakcie ich stosowania.

W każdej z sześciu edycji dla pięciu kolejnych osób z najlepszymi wynikami przewidziano nagrody pocieszenia w postaci pakietu gadżetów Naturhouse.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu