INFOR IT uruchomił mobilne przewodniki po europejskich miastach

AppToGo, to najnowsza aplikacja na urządzenia firmy Apple (iPhone, iPad, iPod Touch) opracowana przez spółkę INFOR IT (należąca do Grupy INFOR PL). Przewodniki turystyczne po pięciu europejskich miastach powstały we współpracy z wydawnictwem Berlitz.

Przewodniki AppToGo ułatwią zwiedzanie Barcelony, Berlina, Paryża, Londynu i Rzymu. Każda z aplikacji opracowana jest w całości po polsku i posiada pełną funkcjonalność w trybie offline. AppToGo gromadzi wszystkie praktyczne informacje potrzebne w podróży: ciekawe opisy atrakcji turystycznych, informacje o noclegach, restauracjach, czy sklepach.

Użytkownicy mogą skorzystać z gotowych tras do zwiedzania lub opracować własne. Wbudowany moduł GPS nie pozwoli zabłądzić: w każdej chwili użytkownik może sprawdzić swoje położenie względem szukanego obiektu. Bardzo użytecznym narzędziem są także wbudowane rozmówki audio.

Dotychczas powstało 5 aplikacji w wersjach dedykowanych na iPhone oraz iPad.

Wkrótce pojawią się  kolejne wersje zawierające przewodniki po największych polskich miastach.

Aplikacje są udostępnione zarówno w wersji płatnej (4,99 EUR) jak i w wersji bezpłatnej z ograniczonym kontentem.

INFOR IT ma na swoim koncie aplikacje na tablety „Dziennika Gazety Prawnej” oraz „Przekroju” a także aplikację „Krzyżówki” – pierwszą tego typu polskojęzyczną aplikację stworzoną dla użytkowników iPhone, iPod Touch oraz iPad.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu