Gala Biznesu – łodzianie wybierają

Za nami wybory, ale przed mieszkańcami Łodzi i regionu łódzkiego jeszcze jedno ważne głosowanie. Do 24 listopada mieszkańcy województwa łódzkiego mogą głosować na Człowieka i Firmę Roku w plebiscycie Gali Biznesu.

Ruszyły przygotowania do 5. jubileuszowej edycji Gali Biznesu. Tegoroczna Gala kontynuuje tradycje poprzednich edycji, jednak oprócz głosowania studentów, w bieżącym roku zostanie zorganizowany  także plebiscyt dla wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic. Głosować można w dwóch kategoriach: Człowiek Regionu Łódzkiego oraz Firma Regionu Łódzkiego, wysyłając SMS na numer 71160 (koszt: 1,23 PLN z VAT). Plebiscyt zakończy się w dniu uroczystej Gali Biznesu, 24 listopada, na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy. Na stronie internetowej wydarzenia znaleźć można nominowanych w obu kategoriach, jak również na bieżąco  monitorować dotychczasowe wyniki głosowania.

– Plebiscyt został utworzony dla osób czynnie biorących udział w życiu miasta. Wszyscy mieszkańcy Łodzi i okolic mają teraz możliwość nagrodzenia osoby oraz firmy, która według nich, przyczynia się do rozwoju naszego regionu, realnie zmieniając go na lepsze. Inicjatywy skierowane do szerokiego grona odbiorców cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego też zdecydowaliśmy się na zorganizowanie plebiscytu – mówi Łukasz Kornacki – organizator Gali Biznesu.

Wręczenie statuetek Gali Biznesu dla laureatów plebiscytu odbędzie się 24 listopada w Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskiego. Nominowani są m.in. Marcin Gortat, Marek Cieślak i Krzysztof Kwiatkowski, a wśród firm Rossman, Infosys, Indesit i Atlas.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu