Da Grasso i WSPWN ponownie wspierają maturzystów

Da Grasso – największa w Polsce sieć pizzerii i restauracji – po raz kolejny nawiązała współpracę z Wydawnictwem Szkolnym PWN w ramach promocji pakietów pomocy naukowych dla maturzystów – „Akademia Maturalna PWN”. Akcja będzie promowana na stronie internetowej Da Grasso, a maturzyści wraz z podręcznikami otrzymają kupony rabatowe na nowe menu Smaki Da Grasso USA.

Ubiegłoroczna akcja Da Grasso i WS PWN spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony maturzystów. W ramach współpracy odbyły się warsztaty z eduekspertem PWN w restauracjach Da Grasso, podczas których maturzyści poznali efektywne sposoby przyswajania wiedzy.

„Postanowiliśmy po raz kolejny nawiązać współpracę z Wydawnictwem Szkolnym PWN, ponieważ działania dla młodzieży stanowią bardzo ważny obszar naszej aktywności. Zależy nam, aby maturzyści podczas ciężkiej nauki do egzaminów mieli czas na spędzenie przyjemnych chwil w gronie przyjaciół przy smacznym i pożywnym posiłku” – powiedziała Magdalena Piróg, Wiceprezes Da Grasso Sp. z o.o.

W ramach współpracy Da Grasso przekazało kupony rabatowe na nowe menu Smaki Da Grasso USA dla wszystkich, którzy kupią pakiety maturalne. Ponadto, maturzyści będą mogli wygrać 10 atrakcyjnych zestawów maturalnych w konkursie prowadzonym na stronie www.dagrasso.pl

„Da Grasso to miejsce spotkań wielu młodych ludzi, w tym także licealistów przygotowujących się do matury. Chcielibyśmy wyjść im naprzeciw i promować naszą ofertę pomocy naukowej razem z Da Grasso, tak aby nauka nie kojarzyła się tylko z intensywną pracą” – powiedziała Aleksandra Niesyt, Polskie Wydawnictwa Naukowe.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu