TelForceOne podpisała umowę z Realem

Spółka TelForceOne – największy polski producent, importer oraz dystrybutor oraz akcesoriów i urządzeń mobilnych, zawarł kontrakt z kolejną dużą siecią sklepów wielkopowierzchniowych – siecią Real. Umowa dotyczy długoterminowej współpracy przede wszystkim w zakresie zakupu  i dystrybucji przez Real produktów TelForceOne, w szczególności akcesoriów GSM i telefonów komórkowych.

Spółka otrzymała podpisaną umowę 10 października 2011. Kontrakt został zawarty na czas nieokreślony. Dostawy towarów odbywać się będą na podstawie zamówień składanych przez Real.

– Umowa z siecią Real jest efektem konsekwentnej realizacji naszej strategii biznesowej. Wierzymy, że wartość transakcji generowanych w ramach kontraktu znacząco wpłynie na wzrost przychodów TelForceOne – powiedział Adam Kowalski, Członek Zarządu TelForceOne SA. – Dystrybucja naszych produktów w sieciach wielkopowierzchniowych to jeden z kluczowych segmentów naszej działalności, które chcemy rozwijać – dodał Adam Kowalski.

Kontrakt z Real jest trzecią umową TelForceOne podpisaną w tym roku z największymi  sieciami handlowymi w Polsce. W marcu Spółka zakomunikowała wprowadzenie swoich produktów do sklepów Auchan na terenie całej Polski, a w kwietniu – umowę z siecią Carrefour.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu