Szafarnia podsumowuje wyniki sprzedaży mieszkań w okresie letnim

Biuro gdańskiej inwestycji Szafarnia zanotowało wysoki wynik sprzedaży w okresie letnim. Od maja do września swoich nabywców znalazło aż 30 wysokiej klasy apartamentów. Zdaniem dewelopera, do tak dobrego wyniku silnie przyczyniła się pozytywna opinia mieszkańców o osiedlu.

W okresie od maja do września na osiedlu Szafarnia aż 30 lokali znalazło swoich nabywców, a kilka kolejnych jest zarezerwowanych. Sprzedane zostały apartamenty o różnych metrażach – od 50 m2 do 122 m2, w średniej cenie ok. 9 tysięcy zł za m2. Z prognoz biura sprzedaży wynika, że wszystkie mieszkania w ramach osiedla zostaną wykupione do końca roku 2011.

Najważniejszym aspektem podnoszącym zainteresowanie inwestycją Szafarnia jest nie tylko jej doskonała lokalizacja, ale przede wszystkim dobra opinia jaką osiedle cieszy się u osób, które już u nas mieszkają. Często spotykamy się z sytuacją, że Klienci przychodząc do biura sprzedaży, informują nas o tym, że zainteresowali się projektem dzięki swoim znajomym, którzy są już lokatorami Szafarni – mówi Łukasz Szapiel, Manager Sprzedaży osiedla Szafarnia.

Szafarnia zlokalizowana jest nieopodal gdańskiej Starówki, bezpośrednio nad rzeką Motławą. Inwestycja cechuje się bardzo niskimi kosztami utrzymania apartamentów, które wynoszą ok. 3 zł za metr kwadratowy lokalu. Dodatkowo, każdy apartament na osiedlu ma przydzielone miejsce postojowe w podziemnym parkingu, w którym znajduje się również specjalna strefa na pojazdy gości lokatorów osiedla.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.szafarnia.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu