Start DiscoGenius.com – prawdziwa edukacyjna społeczność online

Dwa tygodnie temu Teneo Ltd. wprowadziło innowacyjną społeczność internetową – DiscoGenius.com. Portal pozwala na dzielenie się materiałami do nauki, używanie kalkulatorów naukowych i wiele więcej. Jego celem jest ułatwienie nauki i komunikacji między studentami.

Sektor edukacyjny przechodzi duże zmiany technologiczne. Uczniowie używają komputerów nie tylko w domach, lecz także w trakcie lekcji. Strona www.discogenius.com jest cennym źródłem dla uczniów pod względem wymiany materiałów do nauki, używania kalkulatorów, uzyskiwania rad i pomocy w rozwiązywaniu trudnych zadań szkolnych – wspólnie w ramach edukacyjnej społeczności online. Członek zarządu Teneo Ltd. Kristjan Kaer wyjaśniał: „Społeczność DiscoGenius jest przede wszystkim przyjazna dla użytkownika. Portal jest rozwijany krok po kroku i nieustannie dostosowywany do potrzeb uczniów. Naszym celem nie jest stworzenie kolejnego miejsca, gdzie można znaleźć informacje o przedmiotach szkolnych, lecz stworzenie społeczności dla wszystkich polskich studentów“.

Twórcy marki DISCO chcą przenieść naukę na wyższy poziom i pokazać młodym, że można spędzać czas w internecie, łącząc naukę i rozrywkę. Razem z wprowadzeniem DiscoGenius.com chcą promować współpracę między studentami. Radość czerpana ze wspólnego uczenia się, uzyskiwania pomocy, gdy nie ma już własnych pomysłów daje uczucie pewności siebie i chęci osiągnięcia czegoś więcej, osiągnięcia lepszych wyników w nauce. Materiały do nauki są dostępne w internecie, lecz potrzeba dużo energii, aby odróżnić te najbardziej pomocne od szumu informacyjnego. DiscoGenius to prawdziwa polska społeczność edukacyjna, w której wszyscy członkowie mają wspólny cel – ulepszyć nawyki uczniowskie i zdobyć więcej wiedzy o przedmiotach. Dzięki temu wywołuje zadowolenie i zmienia nieatrakcyjny obraz uczenia się. Nauka nie musi myć sucha i nudna. DiscoGenius.com sprawia, że jest ekscytująca, ciekawa i wydajna.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu