Przejdź do treści

Nowa formuła, dwie nowe linie

Gdy wychodzisz z salonu fryzjerskiego z wypielęgnowanymi i idealnie wystylizowanymi włosami, czujesz się jak bogini. Dzięki linii do pielęgnacji włosów Syoss możesz cieszyć się równie fantastyczną fryzurą, która będzie olśniewać każdego dnia, jednak bez wizyty w salonie i bez wydawania fortuny.

Syoss wprowadza właśnie dwie nowe linie do pielęgnacji włosów: Syoss Blond & Highlights (do włosów blond i z pasemkami) oraz Syoss Substance & Strength (do włosów normalnych i delikatnych). Cała linia Syoss posiada także nową formułę wzmacniającą włosy Pro-Cellium Keratin.

Linia Syoss Substance & Strength, przeznaczona do włosów normalnych i delikatnych, składa się z szamponu (500ml), odżywki (500ml) i odżywki w sprayu (250ml), która dzięki technologii Pro-Cellium Keratin wzmacnia włókna włosów i zapewnia im większą odporność na działanie czynników zewnętrznych. Rekomendowana cena detaliczna szamponu, odżywki oraz odżywki sprayu to około 15 zł.

Linia Syoss Blond & Highlights, przeznaczona do włosów blond i z pasemkami, to szampon (500ml), odżywka (500ml) i 1-minutowa maseczka w słoiku (200ml), które podkreślą olśniewający blask refleksów w kolorze blond – zarówno tych naturalnych, jak i farbowanych. Dodatkowo kosmetyki zadbają o delikatną strukturę włosa i ochronią włosy przed przesuszeniem. Rekomendowana cena detaliczna szamponu, odżywki oraz maseczki w słoiku to około 15 zł.

Pro-Cellium Keratin – nowa formuła kosmetyków do pielęgnacji włosów Syoss – to zaawansowana, wysoce skuteczna technologia, która wzmacnia włókna włosów od wewnątrz i wygładza ich powierzchnię. Rezultat to mocne i zdrowo wyglądające włosy jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Zmianie uległy także opakowania produktów Syoss. Nowe są bardziej czytelne i nowoczesne. Wszystko po to, by ukrytą w opakowaniu, profesjonalną jakość kosmetyków Syoss, można było dostrzec już od pierwszego spojrzenia!

Syoss z nową formułą i w nowych opakowaniach dostępny jest na sklepowych półkach od września br. Linię do pielęgnacji Syoss uzupełnia linia do stylizacji Syoss, która oferuje szeroki wybór produktów do kreowania fryzur – od lakierów przez żele po pianki do włosów. Wszystkie produkty Syoss są tworzone i testowane przez profesjonalnych fryzjerów i stylistów, dlatego po ich użyciu włosy wyglądają, jak po wizycie u profesjonalisty. A to wszystko w przystępnej cenie.