Netizens Peppermint zdobywa Golden Drum

Mateusz Gaca oraz Aleksandra Marchocka z działu kreacji Netizens Peppermint podczas tegorocznego festiwalu reklamowego Golden Drum zdobyli nagrodę Piran Portoroż Poster Award za najlepszy i najbardziej kreatywny plakat.

Nagroda została przyznana w specjalnej pozakonkursowej kategorii Off Drum Piran Portorož Fiction 2011 za kreację trzech plakatów do filmu „Edward Nożycoręki”.

W tegorocznej edycji Off Drum zadaniem konkursowym było stworzenie plakatu nawiązującego do znanej książki lub filmu, tak by odpowiadał realiom miast Piran i Portorož.

W konkursie wystartowało ponad 160 prac młodych kreatywnych. Nagroda dla Netizens Peppermint jest pierwszą zdobytą przez polską agencję podczas Golden Drum w kategorii off od 2005 roku.

Mateusz Gaca pracuje w Netizens Peppermint na stanowisku copywritera, a Aleksandra Marchocka jest graphic designerem. Mimo młodego wieku na swoim koncie mają już wiele wyróżnień zdobytych w polskich konkursach. Golden Drum to ich pierwsza nagroda przyznana w międzynarodowym konkursie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu