Z Ciszewski PR do agencji Unicorn Media

Sylwia Sasal dołączyła do zespołu Unicorn Media, gdzie poprowadzi dział Corporate & Brand PR. Przez ostatnie 3 lata pracowała w agencji Ciszewski Public Relations, gdzie kierowała działem odpowiedzialnym za obsługę firm z sektora FMCG oraz pełniła funkcję PR Managera agencji. Sasal specjalizuje się w PR korporacyjnym, produktowym, oraz zarządzaniu kryzysowym. Do portfolio obsługiwanych przez nią klientów należą m.in takie marki jak NIVEA, Nestlé, Carlsberg, Carrefour, Bayer, Actavis oraz BRITA.

– Cieszę się, że zespół Unicorn Media zasiliła bardzo doświadczona i utalentowana menadżerka. Świadczą o tym nagrody i uznanie międzynarodowego środowiska specjalistów w dziedzinie PR. Wierzę, że Sylwia Sasal stworzy w naszej agencji nową jakość usług, która przełoży się na sukcesy wizerunkowe Klientów. Będzie odpowiedzialna za zbudowanie i rozwój działu Corporate & Brand PR – mówi Tomasz Szymanowski, dyrektor zarządzający Unicorn Media.

Wcześniej pracowała w Stowarzyszeniu ProMarka oraz we francuskiej korporacji Gefco Polska, należącej do Grupy Peugeot & Citroen.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu