Nowy rozdział w agencji Adv.pl

Agencja interaktywna Adv.pl z Grupy ADV przygotowała niecodzienne randez-vous strategii, kreacji i technologii, które będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń branży komunikacji e-marketingowej z całego świata. Spotkanie specjalistów z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec odbędzie się już 13 października. Event jest także zapowiedzią strategicznych zmian w agencji, które zaskoczą polski rynek.

Po ponad dziesięciu latach obecności w branży, Adv.pl wkracza w kolejny, nowy etap rozwoju. Podczas konferencji agencja podsumuje dotychczasową pracę zespołu Adv.pl, obfitującą w nowatorskie i kreatywne projekty dla marek rozpoznawalnych na całym świecie.

„Pozycję jednego z liderów na polskim rynku agencji interaktywnych zdobyliśmy dzięki wprowadzaniu skutecznych i nowatorskich rozwiązań w komunikacji e-marketingowej. Sekret sukcesu Adv.pl tkwi w kompilacji trzech podstawowych narzędzi – strategii, kreacji i technologii – które są umiejętnie wykorzystywane przez zaangażowany i profesjonalny zespół agencji. Cieszymy się, że w tak ważnym momencie towarzyszą nam znamienici specjaliści z Europy i USA. Jednocześnie uprzedzamy konkurencję – w Adv.pl szykują się duże zmiany” – mówi Magdalena Surowiec, prezes zarządu Adv.pl

Wieloletnie doświadczenie Adv.pl, oparte na kreatywnym wdrażaniu technologii takich, jak Unity 3D, Layar, Augmented Reality czy innowacyjnych rozwiązań na iPhone i Android, będzie podstawą do zaprezentowania podczas konferencji nowej odsłony agencji. Spółka zaprosi swoich gości w sentymentalną podróż w przeszłość, by w chwilę potem zaskoczyć pozytywnymi zmianami w agencji, spójnymi z trendami branży.

W tym przełomowym dla Adv.pl wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele agencji Fantasy Interactve (USA), Unit9 (Wielka Brytania), Total Immersion (Francja) oraz Explido (Niemcy). Irene Pereyra, Andrick Bergman, Thomas Balduff i Dominik Johnson przedstawią swoje know-how na tematy związane z marketingiem interaktywnym. Punktem kulminacyjnym programu będzie prezentacja przygotowana przez gospodarzy konferencji. Adv.pl – razem z gośćmi i przyjaciółmi z branży – rozpocznie nowy etap w historii swojej działalności.

Mocne podstawy merytoryczne konferencji oraz niekonwencjonalna oprawa sprawiają, że wydarzenie jest prawdziwą gratką dla zaproszonych przedstawicieli branży. Spotkanie odbędzie się już 13 października w Studio Cukry w Warszawie i ma charakter zamknięty.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu