Mediovski.pl dziś najlepszą stroną świata na Awwwards.com

Nowa strona internetowa agencji interaktywnej Mediovski została stroną dnia w serwisie Awwwards.com. To prestiżowa nagroda przyznawana agencjom z całego świata, których strony wyróżniają się bardzo dobrym projektem graficznym, wysoką kreatywnością, użytecznością i zawartością.

– Ta prestiżowa nagroda jest dla nas szczególnie ważna, ponieważ walczą o nią każdego dnia agencje z całego świata. Niezależne jury przyznało nam wysokie noty we wszystkich kategoriach: design, creativity, usability i content. To świetnie wpisuje się w naczelną myśl, która nam przyświeca przy tworzeniu każdego projektu: „we never stop inventing”. Nagroda utrzymuje nas w przekonaniu, że jesteśmy w stanie konkurować jakością, technologią i innowacyjnością na globalnym rynku, nie tylko w Polsce – mówi Michał Skurowski, General Manager w agencji interaktywnej Mediovski.

Awwwards to nagrody przyznawane przez międzynarodowe jury składające się z doświadczonych projektantów, bloggerów oraz przedstawicieli agencji internetowych. Każda z nominowanych stron internetowych oceniana jest przez jurorów w skali od 1 do 10 w kategorii: projekt graficzny, kreatywność, użyteczność oraz zawartość. Mediovski.pl otrzymał wysoką notę 7,62 i jest szóstą polską stroną , która zdobyła tego typu wyróżnienie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu