Lokata Powitalna już na stałe w Meritum Banku

Meritum Bank włączył Lokatę Powitalną z dzienną kapitalizacją odsetek do stałej oferty Banku. Lokata Powitalna z dzienną kapitalizacją odsetek o oprocentowaniu porównywalnym z 8,5% na tradycyjnej lokacie z podatkiem, przebojem wdarła się na podium rankingów lokat, zyskując przychylność klientów i analityków. Aby skorzystać z oferty, wystarczy otworzyć Konto Zarabiające.

„Lokata Powitalna została doceniona przez klientów naszego Banku. Test rynkowy, który prowadziliśmy od lipca bieżącego roku wykazał, że nasz pakiet Lokata Powitalna plus Konto Zarabiające nie tylko dobrze się sprzedaje, ale zyskuje lojalnych klientów, którzy aktywnie korzystają także z innych usług Banku.” – mówi Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Trzymiesięczny depozyt Meritum Banku jest najwyżej oprocentowanym depozytem na rynku w swojej kategorii. Lokata Powitalna pozwala zdeponować kwoty od 1 do 10 tysięcy złotych. Można ją założyć online, przez system bankowości elektronicznej, nie później niż miesiąc po złożeniu wniosku o Konto Zarabiające. Klient może założyć jedną Lokatę Powitalną oraz dowolną liczbę innych lokat z dzienną kapitalizacją odsetek, które są w czołówce rynkowej pod względem wysokości oprocentowania.

Drugi element pakietu – Konto Zarabiające – pozwala na zwrot 4% wydatków zrealizowanych przez klienta na stacjach paliw. Realnie oznacza to oszczędności w wysokości nawet 20 groszy na litrze paliwa (rocznie maksymalnie 360 zł). Warunkiem zwrotu wydatków są miesięczne wpływy na Konto Zarabiające w wysokości 1500 zł.

Konto można otworzyć przez Internet, korzystając z formularza dostępnego na www.meritumbank.pl lub w dowolnej placówce Meritum Banku.

„Konto w Internecie otwiera się szybko, prosto i wygodnie, co ostatnio zostało docenione w badaniu przeprowadzonym przez Newsweeka we współpracy z pracownią MillwardBrown SMG/KRC. Meritum Bank otrzymał nagrodę w kategorii „Przyjazny Bank Internetowy”, a jednym z kryteriów oceny w tej kategorii była właśnie wygoda otwierania konta.” – kontynuuje Piotr Stankiewicz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu