Jesteś eko? Powiedz jak to robisz i wygraj konkurs Oras

Oszczędzasz wodę? Podziel się swoimi pomysłami na oszczędzanie i wygraj najbardziej ekologiczne baterie na rynku. Firma Oras ogłosiła właśnie konkurs: uczestnicy pokazują swoje sposoby jak zmniejszyć zużycie wody. Konkurs potrwa do końca listopada, nagrodami są ekologiczne baterie do łazienki z nowej linii Oras Eterna.

Firma Oras, wprowadziła od 1 października do sprzedaży super ekologiczną baterię Eterna, która wskazuje idealny czas brania natrysku. Producent od lat jest liderem w projektowaniu armatury łączącej ekologiczne rozwiązania i nowoczesny design. By dodatkowo zachęcić Polaków do oszczędzania wody, Oras ogłosił właśnie konkurs. Poprzez formularz na stronie internetowej www.oras.com można zgłaszać ciekawe pomysły na to, jak oszczędzać wodę w domu. Uczestnicy powinni odpowiedzieć na pytanie: „Jak moja rodzina oszczędza wodę”, i do końca listopada przesłać swoje zgłoszenie.

Na 10 autorów najciekawszych odpowiedzi czekają eko-nagrody: rewolucyjne baterie łazienkowe Eterna – natryskowa o wartości 1.430 zł każda oraz modele wannowo-natryskowe o wartości 1.650 zł każda, a także 5 elektronicznych wag do bagażu. Oras Eterna to pierwsza na rynku bateria, która komunikuje się z użytkownikiem za pomocą światła. Krany wyposażone są w migającą funkcję EcoLed – bateria zasygnalizuje nam, czy oszczędzamy wodę i jesteśmy ekologiczni. Zielone światło na kranie oznacza, że jesteśmy eko, czerwone – czas kończyć kąpiel. Model wannowo-natryskowy ma dodatkową funkcję automatycznego napełniania wanny.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 grudnia 2011 r. Ze szczegółami konkursu można zapoznać się na stronie: http://www.oras.com/pl/consumer/products/productfamilies/Pages/rules.aspx

Więcej na temat działania baterii Oras Eterna: http://www.oraseterna.com/pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu