Jarmark Produktów Regionalnych

Kolejna odsłona najpopularniejszej cyklicznej imprezy w Blue City – Jarmarku Produktów Regionalnych nie zawiedzie i tym razem. Będzie można skosztować przepysznych przetworów, nalewek, mięs, ciast czy serów i zakupić je do domowej spiżarki w dowolnych ilościach. Warto, bo od 14 do 16 października wokół fontanny znajdziesz jedynie to, co zdrowe i ekologiczne.

Pieczywo wypiekane z najlepszych rodzajów mąki, wędliny z najznakomitszych hodowli w Polsce, niepowtarzalne w smaku sery i przetwory mleczne – to jedynie fragment asortymentu, jaki co miesiąc mają do zaoferowania wystawcy. Zebrani w jednym miejscu – pod fontanną nie tylko dają wspaniały przekrój smaków z różnych regionów Polski, ale też i najsławniejszych regionów świata. A wszystko jest przygotowywane według tradycyjnych receptur, z najlepszych składników, bez konserwantów i ulepszaczy. Zakupione podczas Jarmarku produkty ściągną do kuchni wszystkich domowników, świetnie się spiszą także podczas przyjęć i uroczystości, czyniąc je naprawdę niezapomnianymi.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu