Przejdź do treści

DIALOG wyróżniony za ofertę dla biznesu

Oferta biznesowa DIALOGu dla małych i średnich firm to optymalne pakiety łączące w dobrej cenie internet z telefonią stacjonarną i komórkową, usługi internetowe oraz telefoniczne. Produkty DIALOGu już po raz trzeci okazały się najlepsze według oceny redakcji Gazety Finansowej.

Gazeta Finansowa wyróżniła DIALOG za specjalistyczną obsługę i stworzenie wielu innowacyjnych produktów dla segmentu małych i średnich firm.

– Rozwijamy się, aby kreować rynkowe trendy i spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów biznesowych – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG. – W pełni rozumiemy, co liczy się dla naszych klientów – małych i średnich, dynamicznie rozwijających się firm, dlatego gwarantujemy im najwyższą jakość i stabilność usług, indywidualne doradztwo i wysokie standardy obsługi przy zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. Wyróżnia nas też innowacyjność – wprowadzamy nowe rozwiązania produktowe w oparciu o najnowocześniejsze technologie i dogodne warunki oferty, np. kontrakty 12-miesięczne – dodaje.

Operator, oprócz podstawowych usług telekomunikacyjnych, oferuje także szereg wyspecjalizowanych produktów wspierających biznes, m.in. pakiet i-Biuro, i-Konferencję, hosting czy kolokację.

Informacja o nagrodzie dla DIALOGu została opublikowana w piątkowym dodatku Gazety Finansowej „Turbiny Polskiej Gospodarki 2011”.

Nagroda w konkursie Gazety Finansowej jest kolejnym wyróżnieniem zdobytym przez DIALOG w 2011 r. Wśród tegorocznych laurów dla operatora znalazły się także Best Practices Award 2010, „Dolnośląski Klucz Sukcesu”, Wirtualny Telefon w kategorii Oferta Pakietowa Roku czy Złoty Bell w kategorii MVNO Roku. Spółka jest także nominowana do tytułu „Najlepszy Partner w biznesie 2011”, przyznawanego przez Magazyn Ekonomiczny Home&Market.