AURORA – jakość w kompaktowym wydaniu

Firma Sinus Sp. z o.o. – oficjalny przedstawiciel i importer produktów marki Edifier® – prezentuje głośniki AURORA MP300 Plus. Ten dyskretny i elegancki zestaw jest propozycją dla osób ceniących niebanalne formy, atrakcyjną kolorystykę przy jednoczesnej oszczędności miejsca.

W przeciwieństwie do dużych przenośnych zestawów, ze względu na swoje niewielkie rozmiary i eleganckie wzornictwo, Aurora jest niezwykle dyskretnym systemem głośników multimedialnych przeznaczonym dla bardzo zróżnicowanej grupy użytkowników. Nieszablonowy design oraz interesująca kolorystyka czynią z niego idealne rozwiązanie dla nowoczesnych kobiet, lubiących kompaktowość i elegancję. Małe rozmiary i waga poniżej 1 kg sprawiają, że Aurora jest praktycznym rozwiązaniem dla osób pragnących cieszyć się ulubioną muzyką wszędzie tam, gdzie się aktualnie znajdują – także w podróży.

Zestaw Aurora został zaprojektowany tak, aby pasował do każdego komputera PC i laptopa. Składa się z 2-calowego „rurowego” subwoofera i dwóch nie większych od dłoni 1,5-calowych głośników satelitarnych, kształtem przypominających kulę ziemską. Ich nietuzinkowe obudowy wykonane są z ekranowanego magnetycznie aluminium odpornego na zarysowania i uszkodzenia.

Anthony Wilkinson, wiceprezes Edifier, tak ocenia zestaw Aurora: „Mobilność bardzo rzadko idzie w parze ze wspaniałym dźwiękiem, jednak Aurora przekroczy oczekiwania niejednej osoby. Jest ona cennym nabytkiem dla każdego, kto chce regularnie słuchać swoich ulubionych utworów z odtwarzacza MP3 bez słuchawek i uzyskać czysty, wysokiej jakości dźwięk. Rzadko produkt tej wielkości, w tak niskiej cenie daje tak niezwykły efekt”.

Zestaw Aurora można zakupić m.in. u importera marki Edifier® – w sklepie internetowym www.impuls-pc.pl , w cenie poniżej 300 PLN.

W Polsce głośniki dostępne są w trzech kolorach: Liquid silver, Stormy black oraz Electric blue. Firma Sinus w przyszłości planuje wprowadzić do dystrybucji w naszym kraju także pozostałe kolory: Asphalt grey, Luminous yellow, Midnight blue, Original red, Passion pink, Spicy red, Tangy orange.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu