Wygraj Sylwestra Marzeń

Poprzez konkurs internetowy „Wygraj Sylwestra Marzeń!”, Credit Agricole Bank Polska promuje rachunek osobisty „1. Konto”, przeznaczony dla młodych ludzi w wieku od 18 do 27 lat. Główną nagrodą w konkursie jest impreza sylwestrowa za 100 000 zł.

Zabawa „Wygraj Sylwestra Marzeń!” nawiązuje do mechanizmu zakupów grupowych. Aby mieć szansę na wygraną, należy od 3 października zarejestrować się na stronie www.SylwesterMarzeń.pl, stworzyć lub dołączyć do grupy liczącej od 3 do 40 osób oraz zbierać punkty. Można je uzyskać za utworzenie profilu, otwarcie „1. Konta” w Credit Agricole Bank Polska oraz za aktywne korzystanie z tego rachunku.

„1. Konto” przeznaczone jest dla osób w wieku od 18 do 27 lat. Bank nie pobiera opłat za jego prowadzenie, przelewy internetowe i kartę debetową. Udostępnia też bezpłatnie 3 200 bankomatów, bankowość elektroniczną oraz powiadomienia sms. Dodatkowo bank proponuje 500 zł limitu w koncie na start, kredyt na prawo jazdy oraz ubezpieczenie „Bezpieczna Kieszeń” na wypadek utraty kluczy, portfela, karty czy telefonu. Za otwarcie konta każdy z członków grupy może zdobyć w konkursie najwięcej, bo aż 10 punktów.

Dodatkowe punkty wiążą się z aktywnym korzystaniem z „1. Konta”. Można je zdobyć za dokonanie transakcji kartą debetową Visa, płatność CA Przelewem Online i doładowanie telefonu komórkowego.

Konkurs trwa od 3 października do 30 listopada 2011 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia. Sylwestra za 100 000 zł wygrają członkowie najbardziej aktywnej grupy wraz z osobami towarzyszącymi. Zwycięzcy, spośród kilku dostępnych opcji, mogą sami wybrać miejsce imprezy oraz jej klimat – w stylu Bollywood, PRL, Disco Fever, Matrix czy Hawajskiej Plaży. Uczestnicy mogę też zdecydować o rodzaju muzyki, serwowanego jedzenia oraz o dodatkowych atrakcjach. Każdy z członków grupy, która zajmie w konkursie 2. miejsce, otrzyma zestaw Sony Play Station 3 (160 GB), a zdobywcy 3. miejsca – bony do Empiku o wartości 100 zł każdy.

Bank promuje konkurs w internecie oraz poprzez akcje organizowane na 40 uczelniach w całej Polsce. Rachunek osobisty „1. Konto” pojawi się również w spocie telewizyjnym, który będzie emitowany od 22 października do 13 listopada 2011 r. Uzupełnieniem działań promocyjnych będą ulotki i plakaty dostępne we wszystkich placówkach Credit Agricole Bank Polska.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu