Przejdź do treści

Uczelnia Łazarskiego nawiązała współpracę z marką Oxford

Uczelnia Łazarskiego, wraz ze znaną firmą papierniczą Oxford, organizuje konkurs na ambasadorów marki zeszytów. Na podstawie przesłanych zgłoszeń, wybranych zostanie 20 osób, które zostaną ambasadorami produktów Oxford. Wraz z 40 najlepszymi studentami Uczelni Łazarskiego otrzymają oni zapas zeszytów Oxford na cały semestr.

W ramach współpracy Uczelni Łazarskiego z firmą Oxford, nagrodzeni zostaną najlepsi studenci Uczelni. Pierwsza czterdziestka otrzyma zapas zeszytów Oxford na cały semestr. Wspólny konkurs Uczelni Łazarskiego i Oxford odbywa się również za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Każdy student Uczelni zainteresowany udziałem w zabawie musi wejść na likepage Łazarskiego – http://www.facebook.com/ilikelazarski. Nagrodami dla 40 najlepszych studentów oraz 20 ambasadorów marki Oxford, wylosowanych na podstawie zgłoszeń, będzie zapas zeszytów na cały semestr nauki. Zgłoszenia na adres trendsetter@lazarski.edu.pl należy wysyłać z uczelnianego adresu mailowego do 17 października.

Z doświadczenia wiemy, że konkursy przeprowadzane za pomocą Facebooka cieszą się dużą popularnością, również wśród studentów. Z tego względu chcemy zachęcić ich do odwiedzenia naszego profilu i wzięcia udziału w zabawie organizowanej wraz z marką Oxford – mówi Iga Nowińska z Uczelni Łazarskiego, koordynator konkursu.

Uczelnia Łazarskiego jest jedną z najbardziej innowacyjnych polskich uczelni niepublicznych. W 2011 roku, drugi raz z rzędu wygrała konkurs na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą za działania w Internecie oraz została wyróżniona certyfikatem „Uczelnia Liderów”. Wydział Prawa i Administracji 5 razy z rzędu zajął I miejsce w prestiżowym rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Więcej informacji na temat Uczelni Łazarskiego można znaleźć na stronie www.lazarski.pl.

Firma Oxford oferuje nowoczesne produkty papiernicze i zeszyty, dedykowane zarówno sektorowi biznesowemu, jak i uczniom i studentom. Więcej informacji na temat oferty Oxford można znaleźć na stronie www.hamelinbrands.pl lub www.my-oxford.pl.